فهرست
منصوریان: تا به حال سه بار در دقیقه نود گل زدیم اما حفظ نکردیم
منصوریان: تا به حال سه بار در دقیقه نود گل زدیم اما حفظ نکردیم

منصوریان: تا به حال سه بار در دقیقه نود گل زدیم اما حفظ نکردیم

آی اسپورت- نفت تهران در خانه موفق نشد مقابل ملوان به پیروزی دست پیدا کند تا در یک بازی پرگل با حساب 3 - 3 مقابل ملوان به تساوی دست پیدا کند. علی‌رضا منصوریان بعد از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

در سه دقیقه آخر بازی آماتور بودیم
خش مهم و آخر بازی دست بازیکنان تیم است و بخصوص بازیکنان باتجربه که توقع داریم آنها ابزار دست ما باشند. روی یک غفلت گل اول را خوردیم و توانستیم به بازی برگردیم و 2 بر یک هم بر حریف پیش بیفتیم. به نظر من کل گروه ما در 3 دقیقه آخر بازی آماتور بود و روز خوبی برای ما نبود.

سه بار در دقیقه نود گل زدیم ولی حفظ نکردیم
این سومین بار بود که در دقیقه 90 گل زدیم ولی نتوانستیم آن را حفظ کنیم. 2 بار در فصل گذشته و یک بار هم در این فصل چنین اتفاقی افتاد. ما باید کار کنیم. با حرف چیزی درست نمی‌شود. هفته آینده با الاهلی بازی داریم که باید مقابل این تیم خیلی باهوش‌تر بازی کنیم.

الاهلی در ازادی کار سختی دارد
تا حالا ندیده ایم تیمی مثل بارسلونا در یک هفته 5 بازیکن بخرد. اما در حوزه خلیج فارس شرایط فرق می کند. اما بچه های ما باهوش هستند. آنها می دانند که پرچم ایران در دست آنان امانت است. الاهلی در استادیوم آزادی کار سختی دارد. تمام کشورهای حوزه خلیج فارس ترس شان از هواداران فوتبال ایران است و ما امیدواریم با حمایت این هواداران از فوتبال ایران دفاع کنیم.

مهندس مبعلی را یک ماه نداریممبعلی در تیم ما کار مهندسی را انجام می‌داد. باید کار او را بین بازیکنان مثل صادقیان و رضاوند و بوعذار تقسیم کنیم. فکر می‌کنم ایمان را یک ماه نداشته باشیم. صادقیان هم 6-5 ماه از میدان دور بود ولی از روند بازی او راضی هستیم. او تا جایی که جان داشت برای ما خوبی بازی کرد، اما از نظر فیزیکی باید روی او کار کنیم.

اگر کل ایران بگویند توپ آفساید بود دیگر امتیاز برنمی گردد
به قداست داور احترام می گذاریم. باید به داور احترام گذاشت. من سابق اعتراض می کردم اما در بیرون مجموعه زمین بازی باید احترام  گذاشت. اینقدر کارشناس داریم که نظر بدهند. ما الان سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم و اگر کل ایران هم بگویند توپ آفساید بود دیگر امتیاز ما برنمی گردد و فایده ای ندارد.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-19 21:56:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر