فهرست
خواجه امیری: استقلالی بودنم را پنهان نمی کنم
خواجه امیری: استقلالی بودنم را پنهان نمی کنم

خواجه امیری: استقلالی بودنم را پنهان نمی کنم

آی اسپورت: خواننده ترانه تیم ملی در جام جهانی 2014 نسبت به انتشار عکسش در کنار مهدی رحمتی واکنش نشان داد. احسان خواجه امیری که در کنار دروازه بان استقلال، عدد 4 محبوب استقلالی ها را نشان داده، دیروز در صفحه فیس بوکش نوشت:
دوستی تماس گرفت و گفت: برای اینکه پرسپولیسی ها از تو ناراحت نشن، اعلام کن که عدد چهار را به مناسبت چهارمین حضور تیم ایران در جام جهانی نشان دادی!
گفتم: نه! ترجیح می دم در این مورد خاص هم با مردم صادق باشم.
اغلب فوتبالدوستا یا به پرسپولیس گرایش دارن یا به استقلال، و طبیعیه که قطب مخالف، نسبت به طرفداری از هرکدوم اونها عکس العمل نشون بده، منم "بی رنگ" نیستم و از شعار های "بی رنگ" در مسابقه های داخلی خوشم نمیاد اما الان به هیچی جز موفقیت تیم ملی ایران فکر نمی کنم و خوشحالم قراره خواننده آهنگ ملی کشورم باشم.
اگه کسی از آبی بودن من ناراحت شده ازش عذر می خوام و امیدوارم هم اونایی که "شیش" براشون سمبله و هم اونایی که "چهار" رو به رخ می کشن کنارهم به مشت های گره کرده فوتبال ایران تبدیل بشن.
راستی یه نکته دیگه: تعدادی از کامنت هاتون رو خوندم و هنوزم نمی تونم معنای ناامیدی بعضی از فوتبالدوستا نسبت به حضور تیم ایران در جام جهانی رو درک کنم! بهتون قول می دم که تیم کشورمون با اتحاد همه ما ازجمله سرخا و آبیا جام جهانی رو با موفقیت پشت سر بذاره. ایران و ایرانی در بزنگاه های مهم همیشه پیروزن. اینو یادمون نره

۳    
آی اسپورت
2014-03-11 09:21:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر