فهرست
سوژه روز: حمله مربیان لیگ برتری به برنامه 90
سوژه روز: حمله مربیان لیگ برتری به برنامه 90

سوژه روز: حمله مربیان لیگ برتری به برنامه 90

آی اسپورت- برنامه تلویزیونی دوشنبه شب های شبکه سوم سیما، امروز سوژه کنفرانس های خبری مربیان لیگ برتری بود. در تهران، علی دایی که برای بازی فردای تیمش با راه آهن در کنفرانس خبری شرکت کرده بود، با نارضایتی از داوری های ابتدای لیگ، کنایه ای را برای نود کنار گذاشته بود:«اینجا فقط یک برنامه درباره داوری هست که آن هم هر صحنه ای را دلش بخواهد نشان می دهد!».


در مشهد نیز رضا مهاجری بیشتر وقت کنفرانس را صرف ایراد گرفتن از داورها کرد و دست روی این نکته گذاشت که تیمش برابر سایپا باید صاحب یک ضربه پنالتی می شد که داور چشم هایش را روی آن بست. سرمربی پدیده مشهد پیش از بازی با تراکتور، ادعا کرد که برنامه نود صحنه های داوری مربوط به متضرر شدن تیم او را خوب نشان نمی دهد.


بالا گرفتن اعتراض ها علیه داوری، این بار زودتر از همیشه کلید خورده و به نظر می رسد لیگ پانزدهم، لیگ بسیار سختی برای داوران وطنی باشد. در شرایط فعلی البته مربیان داخلی بیشتر از خود داورها، از برنامه نود شاکی هستند. ظاهرا آن ها توقع داشته اند در کارشناسی های نود، صحنه های جدیدی ساخته شود که ثابت کند تیم های شان، مظلوم ترین تیم های لیگ برتری هستند!


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-08-20 17:47:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر