فهرست
ح‍اشیه‌های داغ‌ بعد از بازی؛ از گروگانگیری حیدریه تا حرف‌های سوشا
ح‍اشیه‌های داغ‌ بعد از بازی؛ از گروگانگیری حیدریه تا حرف‌های سوشا

ح‍اشیه‌های داغ‌ بعد از بازی؛ از گروگانگیری حیدریه تا حرف‌های سوشا

گروگان‌گیری حیدریه
وحید حیدریه بازیکن مصدوم پرسپولیس هنگامی که پس از پایان بازی قصد ورود به زمین مسابقه را داشت با ممانعت مأموران روبه‌رو شد و به‌علت اینکه او کارت به همراه خود نداشت، نزد مأموران نگه‌داشته شد که همین موضوع باعث درگیری لفظی بین آنها شد. مأموران به همین دلیل حیدریه را نزد خود نگه داشتند تا محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس برای عذرخواهی به سمت آنها بیاید.

سوشا: 90 فوتبال را به گند کشید!
بی کم و کاست صحبت‌های مکانی را می‌خوانید: این برنامه را جمع کنید. شما آنالیز می کنید و می گویید تیم ذوب آهن روی زمین فوتبال بازی می کند و تیم باتاکتیکی است ولی این داور است که در وسط زمین همه کار می کند و سر تیم ما را می برد و ما باید در رختکن فحش بخوریم. به عادل فردوسی بگویید این برنامه را جمع کند تا کی باید ضربه بخوریم از وضعیت داوری؟ آیا صحنه ای که داور روی ضربه ما پنالتی اعلام کرد واقعا پنالتی بود؟دیگر خسته شده ایم صدایمان به هیچ جا نمی رسد چقدر اعتراض کنیم. این همه تلاش می کنیم  و در طول هفته تمرینات پرفشار و زحمت زیادی می کشیم و با این همه هوادار پرشور که به استادیوم می آیند یک اشتباه داور همه زحمات ما را به هدر می دهد.

فحاشی علیه فغانی
در پایان مسابقه هواداران پرسپولیس فحش های خانوادگی علیه فغانی بیان کردند.همچنین هواداران پرسپولیس محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و مسعود مرادی ناظر داوری را هم با شعارهایی خطاب قرار دادند. داوران را هم در زمین نگه داشتند تا تماشاگران از ورزشگاه بیرون بروند آنها راحت‌‌تر بتوانند وارد رختکن بشوند.

پول جمع می‌کنیم داور خارجی بیاوریمعباس اسماعیل‌بیگی رئیس کمیته مشوقین پرسپولیس پس از پایان بازی مقابل سالن نشست خبری حضور  پیدا کرد و اعتراضاتی نسبت به عملکرد تیم داوری داشت. او معتقد بود که از هواداران پول جمع کنند تا داور خارجی خوب برای بازی انتخاب کنند. هواداران هم صحبت‌های او را تأیید می‌کردند.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-20 22:00:53
نظر دهید

۲ نظر
واقعیت
پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۱۸
بهترین پیشنهاده هواداران هر تیمی اگه می خوان پول جمع کنن داوره خارجی بیارن بابا دیگه همه بریدن و حالشون از این داوری فاسد بهم می خوره
عباس آقا کجایی؟!
پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۳:۱۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر