فهرست
یحیی بعد از برد شیرین: شاهد یک پرسپولیس هجومی بودیم
یحیی بعد از برد شیرین: شاهد یک پرسپولیس هجومی بودیم

یحیی بعد از برد شیرین: شاهد یک پرسپولیس هجومی بودیم

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی پس از شکست پرسپولیس در واپسین ثانیه‌های بازی در نشست مطبوعاتی بعد از بازی حاضر شد و گفت:

شاهد یک پرسپولیس هجومی بودیم
در 4 هفته گذشته سخت ترین بازی ها را در بیرون از خانه داشتیم و قرعه بسیار سختی نصیب مان شد.‬‎ از بازیکنانم ممنون هستم در غیاب هادی محمدی و قاسم حدادی فر دو مهره اصلی مان تلاش خوبی کردند.‬ خوشحالم که بازیکنانم خیلی با انگیزه هستند و جا دارد از آنها تشکر کنم که فشار زیادی را در دو هفته اخیر تحمل کردند و هم به تیم خودم و هم به پرسپولیس تبریک می‌گویم که بازی خوبی انجام دادند. انتهای جدول جایگاه پرسپولیس نیست و مطمئن هستم این تیم به جایگاه خودش برمی‌گردد و ما شاهد یک پرسپولیس هجومی بودیم.
به تیم داوری تبریک می‌گویمحتی وقتی داور به ضرر ما پنالتی گرفت به تصمیم داور احترام گذاشتیم و پنالتی که برای ما گرفته شد به خاطر اینکه دور از صحنه بودم خیلی خوب ندیدم واین مساله را باید کارشناسان نظر بدهند و نه اینکه چون بردیم این حرف را می‌زنم ولی به تیم داوری تبریک می‌گویم و از هواداران پرسپولیس می‌خواهم وارد مباحث داوری نشوند و روزهای خوبی در انتظار این تیم خواهد بود.

جوان‌ترین تیم لیگ هستیم
میانگین سنی تیم ما 23 سال است و این نفرات آینده‌های فوتبال ما هستند و نمی‌توانم از آنها انتظار داشته باشم که در دو بازی سنگین در ورزشگاه آزادی انجام دادند هیچ اشتباهی نداشته باشند و این را باید به حساب جوانی آنها گذاشت و به نظرم ما جوان‌ترین تیم لیگ هستیم.

مجبتی حسینی از بالا بازی را بهتر می‌دید
ما یک تیم هستیم و همه در موفقیت سهیم هستند و حسینی امروز از بالا بازی را بهتر می‌دید و نقطه نظراتش را به ما انتقال داد.اگر موفق می‌شویم به خاطر کار تیمی ذوب آهن و همدلی همه است.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-20 22:14:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر