فهرست
سیمئونه: میلانی ها در دیدارهای سرنوشت ساز خطرناک هستند
سیمئونه: میلانی ها در دیدارهای سرنوشت ساز خطرناک هستند

سیمئونه: میلانی ها در دیدارهای سرنوشت ساز خطرناک هستند

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، تایید کرد که دیه گو کوستا، دیه گو گودین و آردا توران، سه ستاره تیمش، می توانند در دیدار امشب مقابل میلان در لیگ قهرمانان به میدان بروند.

قرمز و  سفیدها در دیدار رفت در سن سیرو توانستند با یک گل به پیروزی برسند و با پیروزی 2-0 ابتدای هفته مقابل سلتاویگو، اکنون با انگیزه بالایی به مصاف روسونری می روند.

دیه گو کاستا که به دلیل محرومیت دیدار ابتدای هفته را از دست داد، امشب به ترکیب اصلی برمی گردد و داوید ویا که ستاره اتلتیکو در دیدار مقابل سلتا بود، احتمالا بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

سیمئونه به خبرنگاران گفت:" باید ببینیم تیم چطور می تواند بعد از دیدار دشوار مقابل سلتا ویگو، در دیدار امشب کار کند. بعد از آخرین تمرین، در مورد ترکیب تصمیم می گیرم. دیه گو کاستا، گودین و آردا، به ترکیب برمی گردند و شاید تغییرات بیشتری داشته باشیم."

علی رغم پیروزی در دیدار رفت و جایگاه میلان در جدول سری آ، سیمئونه انتظار دارد که تیمش دیدار دشواری پیش رو داشته باشد:" آنها تیم بسیار قدرتمندی هستند. آنها به این رقابت ها عادت دارند و بازیکنان بسیار بااستعدادی در اختیار دارند. جدا از نتیجه دیدار رفت، تیمی با چنین جایگاهی در دیدارهای سرنوشت ساز، خطرناک هستند.

بالوتلی بازیکنی است که می تواند سرنوشت ساز شود؛ حضور در میلان است که او را قوی تر می کند. کانال هایی او برای رساندن توپ به او دارند، هم بسیار خطرناک هستند. دی شیلیو، سولی مونتاری، امانوئلسون.. اگر به آنها فضل بدهید، آنها بسیار خطرناک هستند و ما تلاش می کنیم تا فضاها را از آنها بگیریم."

     
آی اسپورت
2014-03-11 10:14:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر