فهرست
برانکو: اشتباهات همیشه به ضرر ماست
برانکو: اشتباهات همیشه به ضرر ماست

برانکو: اشتباهات همیشه به ضرر ماست

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در پایان بازی با ذوب‌آهن در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

اشتباهات همیشه به ضرر ماستمتاسفانه اشتباهات همیشه به ضرر ماست و همین جا اعلام می‌کنم و زندگی بازیکنانم با فوتبال است. هر روز تمرین می‌کنند ولی خیلی راحت زحمات آنها بر باد می‌رود و انگار که هیچ اتفاقی رخ نداده است اگر کمک داور پرچم نمی‌زد داور حتی پنالتی ما را هم نمی‌گرفت در حالی که با صحنه فقط سه متر فاصله داشت. این احساس‌مان است که می‌بینید.

نه تنها باختیم، بازیکنمان را هم از دست دادیم
از همان بازی با سپاهان نامه‌ای را به فدراسیون زدیم و اعتراض کردیم ولی به نظرم هیچ فایده‌ای نخواهد داشت و ضربه به خودمان باز خواهد گشت و ما نه تنها بازی را امروز باختیم و بلکه یک بازیکن‌مان را برای بازی آینده از دست دادیم.

ذوب‌آهن هیچ شانسی روی دروازه‌ی ما نداشت
خیلی خوب ذوب آهن را می‌شناسیم و به جز یک تیم خوب یک نیمکت قوی هم دارند اما قبول کنید هیچ شانسی روی دروازه‌ما نداشتند و نیمه اول فقط یک شوت زدند و وقتی گل مساوی را به آن شکل خوردیم سخت است که بتوانیم آن گل را جبران کنیم اما این مشکل ماست که از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم.

بازیکنان آماده در اولویت ترکیب هستند
مسلمان را به جای چه کسی بازی بدهم؟ فرض کنید او آماده است و شما بگویید او جای چه کسی بازی کند؟ اولویت را به بازیکنانی دادم که آماده‌تر از مسلمان هستند و سوشا هم مطمئن بود ولی در چنین ارسال‌هایی عدم هماهنگی برخی مواقع پیش می‌آید و ما در سه بازی قبل مکانی را نداشتیم ولی به این بازیکن خیلی اطمینان داریم.

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-20 22:24:12
نظر دهید

۳ نظر
حسین
پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۱۶
دایو طارمی رو میگه پنالتی بود!
-
پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۳
حسین اقا پماد تو عوض کن
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۵۹
لنگی رده١٦... به فغانی اعتراض نکنید....اشتباهات داوری جرئی از فوتبال هستش... ببینید که چی کشیدیم. و شما لنگی ها به خاطر فغانی کم به ما زخم زبان نزدید..... بهترین داور اسیاست..........
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر