فهرست
میکسدزون پرسپولیس: پیراهن 10 ذوب را به فغانی بدهید
میکسدزون پرسپولیس: پیراهن 10 ذوب را به فغانی بدهید

میکسدزون پرسپولیس: پیراهن 10 ذوب را به فغانی بدهید

آی اسپورت- صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس بعد از پایان بازی را می‌خوانید:

محسن بنگر: شماره 10 ذوب‌آهن را به فغانی بدهید
واقعا متاسفم، واقعا متاسفم، واقعا متاسفم از انتخاب کمیته داوران برای این بازی! توپ به شکم من خورد ولی داور پنالتی گرفت. بعد هم در صحنه دیگری مرا اخراج کرد. در صحنه پنالتی حتی مهاجم حریف نفهمید داور چه تصمیمی گرفته است. اگر فغانی شخصیت دارد بیاید و جلوی همه بگوید من به او ناسزا گفته‌ام. من فقط به او گفتم اگر می‌خواهی مرا اخراج کن. او می‌خواست اشتباه دیگرش را با این کار جبران کند. او اگر نمی‌تواند داوری کند نیاید. باید 10 بر صفر برنده می‌شدیم اما داور برای ذوب‌آهن سوت می‌زد. بهتر است پیراهن شماره 10 ذوب‌آهن را به فغانی بدهند.

مهدی طارمی: 500 موقعیت گل داشتیم
امروز باید 100 گل به حریف می‌زدیم. ما در این بازی 500 موقعیت گل داشتیم که می‌توانستیم 100 گل بزنیم! اگر درمورد داوری هم صحبت کنیم که کمیته انضباطی ما را احضار می‌کند، اگر هم حرف نزنیم شرایط همین گونه ادامه پیدا می‌کند. دیدید که داور در شکست ما دخیل بود؛ زیرا اگر در دقایق پایانی آن پنالتی را نمی‌گرفت ما یک امتیاز گرفته بودیم. داوری صد درصد تأثیرگذار بود. مسئولان باشگاه هم دائم جلسه برگزار می‌کنند. به جای اینکه درمورد داوری و فدراسیون صحبت کنند تا این مسائل حل شود.

مایکل اومانیا: تا حالا انقدر حمله ندیدم
در طول 15 سال فوتبال خود هرگز ندیده بودم که این قدر حمله کنیم و نتوانیم گل بزنیم. این نتیجه غیر قابل تصور است! ما خیلی خوب بودیم و شانس هاس زیادی برای گلزنی داشتیم. من نمی توانم اتفاقات رخ داده در این مسابقه را باور کنم. در طول 15 سال فوتبال خود هرگز ندیده بودم که این قدر حمله کنیم و نتوانیم گل بزنیم. من پنالتی را ندیدم و باید در تلویزیون ببینم که آیا این صحنه پنالتی بود یا خیر؟ من هم در قبال نتایج تیم مسوول هستم. واقعا نمی توانم هیچ جوابی به هوادارن تیم بدهم.

سوشا مکانی: 90 را جمع کنیدبرنامه 90 را جمع کنید. شما آنالیز می کنید و می گویید تیم ذوب آهن روی زمین فوتبال بازی می کند و تیم باتاکتیکی است ولی این داور است که در وسط زمین همه کار می کند و سر تیم ما را می برد و ما باید در رختکن فحش بخوریم. به عادل فردوسی بگویید این برنامه را جمع کند تا کی باید ضربه بخوریم از وضعیت داوری؟ آیا صحنه ای که داور روی ضربه ما پنالتی اعلام کرد واقعا پنالتی بود؟دیگر خسته شده ایم صدایمان به هیچ جا نمی رسد چقدر اعتراض کنیم. این همه تلاش می کنیم  و در طول هفته تمرینات پرفشار و زحمت زیادی می کشیم و با این همه هوادار پرشور که به استادیوم می آیند یک اشتباه داور همه زحمات ما را به هدر می دهد.

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2015-08-20 22:26:38
نظر دهید
۶ نظر
علی نوروزی
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۱۶
آقا من پرسپولیسیم. امروزم گل نزدیم قبول. هیچ کجای دنیا به موقعیت گل امتیاز نمیدن.
ولی حضرت عباسی داور با ما چیکار نکرد دیگه؟
رضا جلیلیان
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۱۵
واقعا داوری های امسال بر ضد پرسپولیس هستش
امین
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۱۳
فغانی بهترین داور ایرانه!
عرضه ندارین بازی برده رو حفظ کنین داور چیکار کنه؟!
با دوتا تعویض میتونستین بازی رو اداره کنید... نه اینکه توهم توطیه داشته باشید و داوری هارو زیر سوال ببرین.
اگه موقعیت هاتونو گل کرده بودین الان بازی رو برده بودین. به داور و فدراسیون پاک ایران گیر ندید.... خخخخخخ
.
قربون بزرگی خدا برم من.
.
.از طرف یه تراختوری
.
سجاد محرمی
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۴:۳۰
اشتباهات فغانی به نفع اصفهانیها هنوز ادامه داره
امیر تبریز اوغلی
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۵۹
لنگی رده١٦... به فغانی اعتراض نکنید....اشتباهات داوری جرئی از فوتبال هستش... ببینید که چی کشیدیم. و شما لنگی ها به خاطر فغانی کم به ما زخم زبان نزدید..... بهترین داور اسیاست..........
جواد منتشلو
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۴۵
سلام پرسپولیس خودش نمیتونه بازی کنه ..طارمی سه صددرصدو خراب کرد. ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر