فهرست
فرکی: بعد از بازی به بازیکنانم تبریک گفتم
فرکی: بعد از بازی به بازیکنانم تبریک گفتم

فرکی: بعد از بازی به بازیکنانم تبریک گفتم

آی اسپورت- سپاهان در هر سه هفته‌ی قبل در بازی‌های خود پیروز شده‌بود و حالا امروز توسط فولاد خوزستان متوقف شد تا با 10 امتیاز همچنین صدرنشین باشد. حسین فرکی بعد از پایان بازی گفت:

یکی از بهترین بازی‌هایمان بوددر دیداری که برای کسب ۳ امتیاز آن وارد زمین شده بودیم نتوانستیم به هدف خود برسیم اما این موضوع چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند. اعتراف می‌کنم که با وجود تساوی یکی از بهترین‌ بازی‌های‌مان را به نمایش گذاشتیم.

به بازیکنانم تبریک گفتم
فرکی با بیان اینکه بازی امروز دو نیمه متفاوت داشت، خاطرنشان کرد:‌ نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست دادیم بازی در اختیار ما بود اما ۱ بر صفر باختیم. قابل پیش‌بینی بود که فولاد مقابل ما تدافعی بازی کند و روی ضد حملات برنامه داشته باشد. ما روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم و در حالی که بازی کاملاً در اختیار ما بود در نیمه اول بازنده شدیم. از مالکیت توپ و موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم و تنها یک بار عبدالله کرمی توانست برای ما گلزنی کند. در پایان بازی به رختکن رفتم و به بازیکنانم تبریک گفتم چون از عملکرد آنها راضی بودم. آنها نیمه دوم بسیار خوب ظاهر شدند و حیف شد که نتوانستیم به پیروزی برسیم.

محرم اقدامی کند و خودی نشان دهد
من احترام خاصی برای تماشاگران قائل هستم و معتقدم آنها حق دارند حرف بزنند اما در فضایی خودمانی؛ خوشحال می‌شوم وقتی می‌بینیم تماشاگران محرم را تشویق می‌کنند چرا که تشویق وی حمایت از سپاهان است. به نظر من محرم هم باید اقدامی کند و خودی نشان دهد و اجازه ندهد آدم‌هایی که در لباس دوست می‌خواهند دشمنی کنند با هواداران سپاهان ترکیب شوند. ما دوست نداریم خارج از تعهدات خودمان عمل کنیم؛ محرم در کنار ما است و مسئولان هم باید اقدامی کنند تا شرایط به سود سپاهان شود.

اگر می‌دانستم 6 بازیکن را از دست می‌دهیم هدایت سپاهان را قبول می‌کردم؟
نمی‌دانم چه باید بگویم دلخوری من از این است که چرا اتفاقاتی افتاده که دست من خالی شود و نتوانم جواب خبرنگاران و هواداران را بدهم. یک نفر خودش را جای من بگذارد آیا در این شرایط باید تیم را رها کنم و بروم یا بایستم و تلاش کنم؟ آیا فکر می‌کنید اگر من می‌دانستم ۶ بازیکن سپاهان مثل نویدکیا، پادوانی، پر‌یرا، شریفی، حاج‌صفی و... در سپاهان نیستند من هدایت این تیم را قبول می‌کردم؟ به هر حال به خاطر مردم و تماشاگران مجبورم بمانم و کار را جمع کنم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-20 22:39:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر