فهرست
غیاثی: فغانی مقصر نیست، کسانی دیگر تقصیر دارند
غیاثی: فغانی مقصر نیست، کسانی دیگر تقصیر دارند

غیاثی: فغانی مقصر نیست، کسانی دیگر تقصیر دارند

آی اسپورت- قضاوت پراشتباه فغانی در اولین بازی پس از بازگشت به میادین علاوه‌بر هواداران صدای چند کارشناس داوری فوتبال هم درآورده‌است. رضا غیاثی در صحبت‌های خود کفاشیان را مقصر تمامی این اتفاقات دانست. غیاثی گفت: "آنچه که داوری فوتبال ایران می‌کشد فقط و فقط از کفاشیان است. کفاشیان برای حفظ میز و سمت خود بعد از اتفاقات تبریز کمیته‌ای تشکیل داد که نه به کمیته انضباطی  و نه به کمیته اخلاق و نه به کمیته استیناف ارتباطی داشت. کفاشیان این کمیته را تشکیل داد تا رابطه‌اش را با وزارت ورزش خوب کند.این کمیته نه تنها نتوانست خواست مردم تبریز را اجابت کند بلکه فقط باعث شد که علیرضا فغانی که  یکی از بهترین داوران قاره آسیا را محروم و بی‌روحیه کند. در سه هفته اول لیگ برتر امسال به فغانی قضاوت داده نشد و به یکباره می‌بینیم که در مهم‌ترین مسابقه هفته چهارم فغانی داور مسابقه می‌شود. داوری که بی روحیه و مثل مرغ سرکنده در زمین می‌شود. پس اگر علیرضا فغانی در بازی پرسپولیس و ذوب آهن اشتباه کرد نباید او را مقصر بدانیم مقصر اصلی کفاشیان،‌اصفهانیان و عنایت هستند.
عنایت مسئول دپارتمان داوری با چه کسی لجبازی می‌کند او محسن قهرمانی را به شهری می‌فرستد که در آنجا محروم شده و یا فغانی که سه هفته قضاوت نکرده را برای بازی مهم این هفته انتخاب می‌کند. آقای کفاشیان شما که در جلسات خصوصی خود می‌گویید اصفهانیان مثل استخوان در گلوی ما گیر کرده چرا او را برکنار نمی کنید. قضاوت پر اشتباه فغانی حاصل کار تیمی کفاشیان،‌عنایت و اصفهانیان است. اگرچه قضاوت فغانی در این بازی پر اشتباه بود اما  او را مقصر نمی‌دانم من تنها کسی بودم که بعد از حوادث تبریز از فغانی دفاع کردم. اما قضاوت او در بازی پرسپولیس قابل دفاع نیست. من رئیس فدراسیون، عنایت و اصفهانیان را مقصر این مسئله می‌دانم.
آقای کفاشیان نامه‌های اعتراضی تیم‌ها به داوری را به باد هوا می‌گیرد و می‌خندد و نتیجه آن می‌شود که تیم‌ها برای مقام بالاتر که وزارت ورزش است نامه می‌نویسند و به همین دلیل است که وزارت ورزش در مورد داوری‌ها صحبت می‌کند. دو چیز می‌تواند یک فدراسیون فوتبال را نابود کند اول تیم ملی اگر بازنده شود و دوم داوری‌های پر اشتباه و حرف و حدیث دار که فدراسیون کفاشیان در هر دو مورد مشکل دارد."کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-21 00:19:44
نظر دهید

۲ نظر
محمد
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۰۵
با سلام. خواهش میکنم یه نگاهی به گلی که حسن زاده میزنه و بعد از گل پیراهنش میده بالا تا جمله یا حسین نشان بده بکنید . زیر پیراهن حسن زاده جی پی اس هست که وقتی پیراهن اصلی میزنه بالا دستگاه جی پی اس زیر پیراهن اصلی داشته و به زمین امده که قانون اجازه جی پی اس به تیم ها نمیده برای بازی استفاده کنند . لطفا برسی کنید.
محمد
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۵۴
من تنها کسی بودم که بعد از حوادث تبریز از فغانی دفاع کردم. اما قضاوت او در بازی پرسپولیس قابل دفاع نیست

تو غلط کردی برا بازی تراکتور از فغانی دفاع میکنی به پریپولیس که رسید قابل دفاع نیس عوضی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر