فهرست
گزارش ویژه: گزینه‌های ایده آل برای یونایتد بعد از پدرو
گزارش ویژه: گزینه‌های ایده آل برای یونایتد بعد از پدرو

گزارش ویژه: گزینه‌های ایده آل برای یونایتد بعد از پدرو

1- سادیو مانه
وینگر بیست و سه ساله و سنگالی باشگاه ساوتهمپتون که سابقه بازی برای تیم های متس فرانسه و سالزبورگ اتریش را در کارنامه خود دارد.این بازیکن در تیم فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ را در تیم متس حضور داشت و در مجموع ۲۲ بازی توانست دو گل به ثمر برساند و سپس در سال ۲۰۱۲ به سالزبورگ اتریش پیوست و طی دو فصل بازی برای این تیم در مجموع ۶۱ بازی توانست ۳۱ گل به ثمر برساند و فصل گذشته به تیم فوتبال ساوتهمپتون پیوست و در کنار مورگان اشنایدرلین و گراتسیانو پله یکی از ارکان اصلی نتایج درخشان تیمش بود. مانه فصل گذشته توانست در زمانی کمتر از سه دقیقه هتریک کند سادیو مانه در سال ۲۰۱۲ به تیم ملی سنگال دعوت شد و از آن زمان تاکنون در ۲۲ بازی ملی آمار ۶ گل ملی را به ثبت رسانده است.


2- مارکو رویس
هافبک بیست و شش ساله و آلمانی تیم بورسیا دورتموند که با تکنیک مثال زدنی و هوش سرشار خود در بازسازی و طراحی کارهای هجومی همواره مشتریان پر و پا قرصی داشته است و امسال نیز همانند سالیان قبل شایعات انتقالش به تائتر رو یا ها به گوش می رسد. رویس متولد شهر دورتموند است و بلندای قامت او ” یک متر و هشتاد سانتی متر ” است. فوتبال را در آکادمی باشگاه دورتموند آغاز کرد اما شروع دوران حرفه ای فوتبالش در تیم بورسیا مونشن گلادباخ بود که حد فاصل سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۰۱۲ در این تیم در ۹۷ مسابقه توانست ۳۶ گل به ثمر برساند و پس از آن در سال ۲۰۱۲ به تیم  بزرگسالان شهر زادگاهش پیوست و تا این لحظه در ۸۲ بازی که به میدان رفته برای بورسیا دورتمند ۳۷ گل به ثمر رسانده است وی همچنین ۲۵ بازی ملی و ۹ گل ملی در کارنامه خود دارد.3- فرانسیسکو رومان الکارن سوارز ( ایسکو )
وینگر بیست و سه ساله و اسپانیای باشگاه رئال مادرید که از با وجود قابلیت های بسیار فراوانش در رئال مادرید اغلب نیمکت نیشین بوده است ایسکو فوتبال حرفه ای خود را از تیم والنسیای بی در فصل ۲۰۰۹ شروع کرد و در مدت دو فصل حضورش آمار ۱۶ گل زده در ۵۲ مسابقه را بر جای گذاشت و سپس به تیم بزرگسالان والنسیا راه یافت اما تنها توانست ۴ بازی برای این تیم انجام دهد و در فصل ۲۰۱۱  به تیم فوتبال مالاگا پیوست و در طی دو فصل حضورش در این تیم آمار ۱۴ گل زده در ۶۴ مسابقه را از جود بر جای گذاشت و در تابستان سال ۲۰۱۳ به عضویت رئال مادرید درامد و تا کنون در ۶۶ مسابقه برای این تیم ۱۲ گل به ثمر رسانده است. ایسکو در سال ۲۰۱۳ به تیم ملی اسپانیا دعوت شد و تا اینجای کار آمار یک گلی ملی در ده مسابقه را از خود بجای گذاشته است.4- آنتونیو گریژمان
گریژمان از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ در تیم رئال سوسیداد حضور داشت و در ۱۷۹ مسابقه موفق به زدن ۴۹ گل شد و پس از آن در تابستان ۲۰۱۴ به تیم اتلتیکو مادرید پیوست و در فصل گذشته در ۳۷ مسابقه موفق به زدن ۲۲ گل برای تیم مادریدی شد. گریژمان همچنین ۱۸ بار سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی فرانسه را دارد که موفق به زدن ۵ گل ملی نیز شده است.5-  گرت بیل
ستاره ی بیست و شش ساله و ولزی باشگاه رئال مادرید که متولد شهر کاردیف در کشور ولز است. بیل پرورش یافته ی آکادمی ساوتهمپتون است و از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۶ در این آکادمی حضور داشت و سپس در فصل ۲۰۰۶-۲۰۰۷ به تیم اصلی ساوتهمپتون راه یافت و توانست در چهل بازی برای این تیم ۶ گل به ثمر برساند و در فصل ۲۰۰۷ به تاتنهام هاتسپر پیوست و در شش فصل حضور در این تیم بازی های به یاد ماندنی و درخشانی از خود به نمایش گذاشت و آمار ۴۲ گل در ۱۴۶ مسابقه ای که برای این تیم به میدان رفت را از خود بر جای بگذارد. بیل در تابستان سال ۲۰۱۳ با رد پیشنهاد منچستریونایتد به رئال مادرید پیوست و در مجموع ۵۸ مسابقه که با پیراهن این تیم انجام داده است توانسته ۲۸ گل را وارد دروازه حریفان کند. گرت بیل از سال ۲۰۰۶ که برای اولین بار پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرد تاکنون هفده گل ملی در پنجاه بازی ملی به ثمر رسانده است.
     
آی اسپورت
2015-08-21 11:45:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر