فهرست
مسی، نیمار و منچستر محبوب‌ترین‌ها در آسیا
مسی، نیمار و منچستر محبوب‌ترین‌ها در آسیا

مسی، نیمار و منچستر محبوب‌ترین‌ها در آسیا

آی اسپورت- لیونل مسی، نیمار و تیم منچستر یونایتد تنها در اروپا محبوب نیستند، بلکه آسیا نیز همین نگاه را نسبت به آنها دارد.در یک نظر سنجی که از ۱۲۰۰ نفر از مردم ۶ کشور مختلفف آسیایی صورت گرفته، این نتیجه به دست آمده که مسی ستاره بارسلونا محبوب‌ترین بازیکن آسیا است. در میان پنج بازیکنی که عنوان محبوب‌ترین‌های آسیا را کسب کرده‌اند، کریستانیو رونالدو در مکان آخر جای دراد.

به گزارش مامبرلا اِشیا، منچستر یونایتد محبوب‌ترین باشگاه فوتبال شده و پشت سر آن بارسلونا، رئال مادرید و لیورپول جای گرفته‌اند. در میان این کشورها تنها در ژاپن باشگاه میلان بیشترین رای را به خود احتصاص داده و نیمار بالاتر از مسی جای گرفته است.
یکی از برگزار کنندگان این نظرسنجی می‌گوید میزان پوش رسانه‌ای بازیکنان از عوامل تاثیرگذار بر محبوبیت باشگاه آنهاست و محبوبیت بکهام و رونالدو موجب انتخاب یونایتد شده است. البته تور دوستانه یونایتد و موفقیت بازیکن کره‌ای پارک جی-سونگ در این تیم نیز موجب توجه بیشتر به آن شده است.
به نظر می‌رسد با افزایش توجه به فوتبال اروپا در آسیا و سودآوری این موضوع، باشگاه‌ها هر سال به برگزاری رقابتهای دوستانه و ترتیب تور در کشورهای آسیایی علاقه بیشتری از خود نشان دهند. 
     
آی اسپورت
2015-08-21 11:53:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر