فهرست
مهدوی کیا: می خواهم به دنیای مربیگری وارد شوم/ با این وضعیت شانسی برای صعود در جام جهانی نداریم
مهدوی کیا: می خواهم به دنیای مربیگری وارد شوم/ با این وضعیت شانسی برای صعود در جام جهانی نداریم

مهدوی کیا: می خواهم به دنیای مربیگری وارد شوم/ با این وضعیت شانسی برای صعود در جام جهانی نداریم

آی اسپورت- مهدی مهدوی کیا که برای حضور در اردوی استعدادیابی فوتبالیست های جوانان هرمزگان به بندرعباس سفر کرده بود در جمع خبرنگاران بندرعباسی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران درباره اتفاقات روز فوتبال کشورمان صحبت کرد. در زیر می توانید مصاحبه به کاپیتان سابق تیم ملی را بخوانید:

عملکرد تیم ملی برابر گینه!؟

به دلیل تداخل این دیدار با بازی تیم ملی جوانان متأسفانه امکان تماشای آن را نداشتم، به هرحال بازی دوستانه و نتیجه در آن مهم نیست اما باید بدانیم به هیچ وجه شرایط موجود شرایط مناسبی برای حضور پرقدرت در جام جهانی نیست و با این وضعیت نمی توان شانسی برای صعود به جمع 16 تیم رقابت های جام جهانی برای ایران قائل بود.

تیم ایران در گروهی قرار گرفته که هر سه تیم دیگر از مدعیان صعود هستند و می توان آرژانتین را بخت نخست صعود دانست و برای قرار گرفتن در رده دوم رقابت سختی با تیم های نیجریه و بوسنی و هرزگوین خواهیم داشت که با این وضعیت نامناسبی که در آماده سازی تیم ملی ایران می بینم نمی توان به آینده خوشبین بود، مگر اینکه در این مدت بتوان کاری انجام داد، هرچند زمان از دست رفته و فرصت مناسب برای مهیا کردن یک تیم برای حضوری درخشان در جام جهانی را از دست داده ایم.

قصد ورود به دنیای مربی گری را دارید؟!

همه چیز باید پله پله و اصولی اتفاق بیافتد و به همین دلیل در اندیشه ام ورود به دنیای مربیگری وجود دارد و باید با گذراندن کلاس های مربیگری بتوانم به صورت برنامه ریزی شده به این مبحث وارد شوم و فعلأ عجله ای ندارم و حضور در تیم ملی جوانان وقتم را پر کرده است اما در برنامه های بلند مدتم حتمأ ورود به عرصه مربیگری قرار دارد.


حواشی پرسپولیس و بدهی های این تیم..!

به هیچ وجه نمی خواهم در خصوص این اتفاقات صحبتی کنم زیرا هیچ علاقه ای به ایجاد حاشیه برای تیم محبوبم ندارم و در خصوص بنده هیچ اتفاق خاصی نیافتده و امیدوارم تمامی این حواشی برطرف شود تا پرسپولیس بتواند سه بازی باقیمانده را به خوبی پشت سر بگذارد.


چه تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی دارد؟!

پیش بینی کردن سخت است اما تیم پرسپولیس اکنون در وضعیت مناسبی قرار دارد و پس از مدت ها می تواند به انتظارات هوادارانش پاسخ مثبت دهد زیرا از سایر تیم های مدعی، دیدارهای آسانتری روی کاغذ دارد که امیدوارم با حمایت مدیران باشگاه و هواداران شاهد گرفتن جشن قهرمانی قرمزپوشان در پایان فصل باشیم.

     
آی اسپورت
2014-03-11 11:15:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر