فهرست

پله: مسی آرژانتین، با مسی بارسا خیلی فرق دارد

آی اسپورت- پله، اسطوره فوتبال برزیل، معتقد است لیونل مسی در ترکیب آرژانتین، به خوبی مسی بارسا نیست و دلیل آن را، عدم درک کافی بین او و هم تیمی هایش می داند.

ستاره آرژانتینی آبی و اناری ها در تمام طول دوران حرفه ای اش با انتقادهایی از سوی هموطنانش روبرو بوده که او را متهم به کم کاری در تیم ملی می کنند اما پله معتقد است دلیل این مسئله، چیز دیگری است.

او به مارکا گفت:" وقتی او برای بارسا بازی می کند، یک مسی است و وقتی برای آرژانتین به میدان می رود، یک مسی دیگر.

وقتی او برای بارسا بازی می کند، دو بازیکن فوق العاده مانند ژاوی و اینیستا به او کمک می کنند. در تیم ملی آرژانتین شرایط متافاوت است زیرا او برای ارتباط با هم تیمی هایش کار دشوارتری دارد. او در تیم آرژانتین، مسی کاملا متفاوتی است."


پله همچنین نیمار، ستاره جوان تیم ملی برزیل، را به خاطر تصمیمش برای پیوستن به بارسا، مورد تحسین قرار داد و گفت:" این اولین جام جهانی اوست و کسی نمی داند دقیقا چه اتفاقی رخ خواهد داد. این یک مسئولیت بزرگ برای اوست.
او در سانتوس خیلی خوب بود اما او تصمیم گرفت برای ادامه دوران حرفه ای به اسپانیا برود. برای برزیل مثل این است که او برای 6 ماه به دانشگاه رفت. او در اروپا تجربه به دست می آورد و این برای او فوق العاده خواهد بود."

     
آی اسپورت
2014-03-11 11:12:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر