فهرست
چهره ویژه:دروازه‌بانی با 0 باخت مقابل سرخابی‌ها
چهره ویژه:دروازه‌بانی با 0 باخت مقابل سرخابی‌ها

چهره ویژه:دروازه‌بانی با 0 باخت مقابل سرخابی‌ها

آی اسپورت- از تمام اتفاقات تلخ بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن که بگذریم باید سه امتیاز یحیی را مدیون دروازه‌بانش بدانیم. دروازه‌بانی که هم پنالتی گرفت و هم برای ششمین بازی متوالی مقابل سرخابی‌های پایتخت یحیی را با امتیاز از زمین بیرون آورد. مظاهری در 6 بازی اخیر مقابل استقلال و پرسپولیس هرگز مغلوب نشده است. او همراه با ذوب آهن 5 بازی در لیگ و یک بازی در جام حذفی مقابل سرخابی ها به میدان رفته اما هرگز شکست نخورده است.
مظاهری در هفته دهم نیم فصل اول لیگ چهاردهم درون دروازه ذوب آهن حضور داشت که این تیم توانست استقلال را با نتیجه دو- یک شکست بدهد. در هفته هجدهم لیگ چهاردهم، ذوب آهن موفق شد پرسپولیس را با تک گل مسعود حسن زاده مغلوب کند که باز هم رشید مظاهری درون دروازه حضور داشت. در هفته بیست و پنجم لیگ چهاردهم ، ذوب آهن با رشید مظاهری مقابل استقلال به تساوی یک- یک رسید. در لیگ پانزدهم نیز ذوب آهن دو برد را مقابل استقلال و پرسپولیس بدست آورده است. دو برد در ورزشگاه آزادی که تا حدود بسیاری مدیون درخشش رشید مظاهری است.
یک برد در جام حذفی فصل قبل نیز تکمیل کننده عملکرد رشید مظاهری مقابل سرخابی ها است. دیداری که به ضربات پنالتی کشید و این بار مظاهری توانست مثل همیشه پنالتی گیز ظاهر شود و دو ضربه استقلالی ها را مهار کند.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-08-21 15:40:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر