فهرست
خطیبی و توجیهِ عجیبِ استعفا؛  کلاس دارم!
خطیبی و توجیهِ عجیبِ استعفا؛ کلاس دارم!

خطیبی و توجیهِ عجیبِ استعفا؛ کلاس دارم!

آی اسپورت- وقتیِ روز گذشته خبرگزاری ها خبر اخراج او از کنار زمین توسط داور مسابقه را با عبارتِ خشک و خالی و شیطنت آمیز «خطیبی اخراج شد» تیتر می کردند تا شائبه اخراج او از باشگاه را مطرح کنند، کمتر کسی تصور می کرد صبح روز بعد خبر استعفای سرمربی سیاه جامگان همه جا پیچیده باشد. رسول خطیبی بعد از سه شکست و یک پیروزی، حالا اولین استعفای لیگ پانزدهم را به نام خودش ثبت خواهد کرد.


«شرکت در کلاس های مربیگری A در آلمان» بهانه رسول خطیبی برای ترک نیمکت تیم مشهدی بوده است. اینکه او حضور در این کلاس ها را به هدایت یک تیم لیگ برتری ترجیح بدهد، تا حدود زیادی عجیب به نظر می رسد. از طرفی، او در صورت تمایل به شرکت در این کلاس ها می توانست از ابتدای فصل برای آن اقدام کند و لزومی نداشت که در تابستان پیشنهاد سرمبیگری سیاه جامگان را بپذیرد.به نظر می رسد در مشهد، دیگر تمایلی به حفظ این مربی جوان وجود نداشت و او با علم به این موضوع، سروشکل بهتری به جدایی اش از جمع سیاه و مشکی ها دارد تا کارنامه مربیگری اش در مشهد را از واژه اخراج دور نگه دارد.او حالا نیمکت سیاه جامگان را ترک می کند اما تیم مشهدی با هر مربی دیگری نیز، باید با مهره های مدنظر خطیبی به کار ادامه بدهد. مهره هایی که بیشترشان از فوتبال تبریز به مشهد برده شده اند.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-21 16:21:07
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۳۰
( سروشکل بهتری به جدایی اش از جمع سیاه و مشکی ها دارد)
میشه منظورتان از سیاه و مشکی ها را دقیق تر بفرمایید؟
ttttttt
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۳۳
فرزنده با غیرته ازربایجان همه مان ارزو دارین بعد از گزراندن دوره حرفه ای مربی گریت قدرتمندتنه برگردی تو پتانسیل اینو داری که باعث پیشرفته فوتباله دیارت و مملکتت بشی منتظرتیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر