فهرست
مشارکت عادل در کمپین جمع‌آوری امضا برای نجات سربازان ایرانی
مشارکت عادل در کمپین جمع‌آوری امضا برای نجات سربازان ایرانی

مشارکت عادل در کمپین جمع‌آوری امضا برای نجات سربازان ایرانی

آی‌اسپورت ـ عادل فردوسی پور مجری 90 در برنامه شب گذشته با یک اقدام قابل توجه مشارکت ایرانی ها را به موضوع مهم آزادی 5 سرباز مرزبان ایرانی جلب کرد.
این 5 سرباز که حدود 3 هفته پیش در مرزهای جنوب شرقی ایران ربوده شده اند در حال حاضر در پاکستان به سر می‌‌ برند و احتمال حوادث تلخ برایشان وجود دارد. اگرچه دستگاه دیپلماسی ایران با فعالیتی جالب توجه در پی آزادی آنهاست.
اما شب گذشته فردوسی پور با روی خط آوردن پرویز پرستویی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون تقاضایی مطرح کرد مبنی بر اینکه مردم ایران پای نامه ای را که در آن از سازمان ملل درخواست شده برای آزادی مرزبانان ایرانی مستقیما وارد عمل شود، امضا کنند.
این نامه در سایت tpm.ir وجود دارد و افراد با حضور در آن آدرس در پر کردن باید تعداد امضاها را به یک میلیون نفر برسانند، شب گذشته پرستویی با دعوت از مردم به آنها گفت با توجه به حضور همیشگی ایرانی ها در صحنه آنها این کار را برای نجات سربازان انجام بدهند و تعداد امضاها را به یک میلیون برسانند.
جالب اینکه پس از دعوت برنامه نود از مردم اعلام شد به دلیل هجوم ناگهانی بینندگان برنامه 90 به این وب سایت، سایت خوابیده و بالا  نمی‌‌ آید. در این لحظه بود که فردوسی پور از مردم خواهش کرد به تدریج بشوند و کمپین را امضا کنند. این حرکت برنامه نود به یادماندنی و یکی از بهترین و نشان دهنده تاثیر این مجری جوان و جذاب بر افکار عمومی  ایران است.
این حرکت فردوسی پور مایه دلگرمی بود، به امید  آزادی سربازان مظلوم وطن.

 
     
آی اسپورت
2014-03-11 11:26:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر