فهرست
دردسر بزرگ در تبریز: 4 بازی و 5 امتیاز
دردسر بزرگ در تبریز: 4 بازی و 5 امتیاز

دردسر بزرگ در تبریز: 4 بازی و 5 امتیاز

آی اسپورت - مدعی اصلی قهرمانی لیگ پانزدهم، فصل جدید را پایین‌تر از حد انتظار آغاز کرده است. تراکتورسازی این فصل با اضافه شدن اخباری و طهماسبی در دروازه، خلیل‌زاده و کاردوسو در خط دفاع، رفیعی، رحمانی، عشوری، عبدالله‌زاده، سزار و رمزی در خط هافبک و حمزه یونس در خط حمله تبدیل به پر مهره‌ترین تیم لیگ برتر شد و به نظر می‌رسید این بار کار قهرمانی این تیم به هفته آخر نمی‌کشد. آن‌ها بر خلاف انتظار، فصل جدید را خوب شروع نکرده‌اند و در 4 بازی گذشته، فقط یک برد مقابل گسترش فولاد همشهری داشته‌اند. سپاهان رقیب اصلی تراکتورسازی، تا اینجای کار دو برابر تراکتوری‌ها امتیاز گرفته و با 10 امتیاز در صدرجدول است.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2015-08-21 20:00:10
نظر دهید

۶ نظر
اتیش بیاره معرکه نباش
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۱۲
نفت 4بازی 3امتیاز فولاد4بازی 3امتیاز(جا برای مافیا وجود نداره)
علیرضا
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۶
عباسی و سربازلار گئت سلر دوزلر
mohammad
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۴۲
مشکل ندیر غیربومی و سربازان هستند
ardabil
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۵۰
سروش رفیعی فقط ادعا داره و تو لیگ ایران حتی بازیکن درجه دو هم حساب نمیشه ، عبدالله زاده هم بدتر از اون . تراختور به عبدالله زاده و سروش رفیعی باخت ، این دو با اشتباهات مکرر و بیش از حد خودشون کل تیم را هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روانی خسته کردند . و بیشتر انتقاد ما از تونی هست که با این افتزاح بازی کردن این دو تعویضشون نکرد . فرق بومی و غیر بومی اینجاست دیگه ، تیم پارسال که بازیکنان چندان مطرحی هم نداشت بازهم جنگده و با غیرت بازی می کردند ولی بازیکنای امسال غیر از خارجی ها و چند تا بومی بقیه اصلا بر علیه تیم هستن .
فرزاد افسایی
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۵۹
بابا شماها وقدر نفهمین. اینا همش برنامه ریزی شدن. که تونی بیچاره رو خراب کنن. دار و‌دسته رسول خطیبی تیم رو بهم زدن. خوب فک کنین دیروز اقا رسول استعفا داده و از این طرفم بازیکنا بغزی نمیکنن چه نتیجه ای میگیرین؟؟ منتظر باشین هفته بعد رسول سرمربی تیمتون میشه. خاک بر سر شما که اسمتونو گذاشتین طرفدار تراکتور.این همون تونی هست که زمان جعفری اولین فصلی مه اومد همه مسخرش کردن ولی اخر غصل تیم بدون بازیکن رو نایب قهرمان کرد. اقا رسول زارعی شما اول تشریف ببرین ورزشگاه بعد بیاین انتقاد بکنین. خجالت داره امار ۵۰۰۰ تماشاگر .
-
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۲:۳۰
این تیم تیم نیس این بازیکنای سرباز هیچ تعصبی به تیراحتور ندارن چون اومدن خدمت سربازی منم خدمت بودم روزهارو میشمردم تا خدمتم تموم شه اینا هم همینطور تیم پارسال تیم رویایی بود دیگه هیچوقت تیراختور تیراختور سال قبل نمیشه حیف که قهرمانی روبا نامردی از چنگمون دراوردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر