فهرست
معضل تراکتورسازی؛ ضعف بدنی و شکستِ تونی
معضل تراکتورسازی؛ ضعف بدنی و شکستِ تونی

معضل تراکتورسازی؛ ضعف بدنی و شکستِ تونی

آی‌اسپورت- تراکتورسازی در فصل جدید آن تیمی نشد که تی‌تی‌ها دوست داشته باشند. این تیم در چهار دیدار نخست فقط یک برد کسب کرد. از غیربومی شدنِ تیم تا ناهماهنگیِ اول فصل بهانه‌هایی است که در توجیه ناکامی تراکتورسازی مطرح می‌شود. اما با بررسی دقیق‌تر مشخص می‌شود که ناکامی تراکتورسازی دلایل بزرگتری دارد. این تیم از نظر بدنیِ ضعف شدیدی دارد. تراکتورسازی در اولین دیدار فصل مقابل نفت‌تهران اصلا شاداب نبود. در دومین مسابقه هم مقابل گسترش‌فولاد، فقط یک نیمه خوب از این تیم دیدیم و تونی نیمه مربیان را به کمالوند واگذار کرد. در هفته سوم هم این تیم دقایق پایانی بازی را به حریف واگذار کرد تا تونی باز هم در نیمه مربیان شکست بخورد. تراکتورسازی دیدار مقابل پدیده هم نیمه مربیان را شکست خورد. تونی در سه هفته اخیر، سه شکست در نیمه مربیان تجربه کرد. و البته هر سه گلی که تراکتورسازی در فصل جدید خورد، در ده دقیقه پایانی بود. تونی اولیویرا اگر می‌خواهد برف تبریز را ببیند باید فکری به حال وضعیت بدنی تیمش کند. تیمی که هر سه گل فصلش را در ده دقیقه پایانی خورده و تمام نیمه مربیان را واگذار کرده؛ کار زیادی برای قرار گرفتن در راه قهرمانی دارد. 


کدخبر: 9407
  ۸  
آی اسپورت
2015-08-21 20:15:05
نظر دهید

۸ نظر
حسن
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۱
بازیکنان سربازی که سال قبل بازی نکرده اند چیزی برای عرضه ندارند
علیرضا
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۲
بونلار هامیسی قیدیر عباسیه او ایستیر بوتیمی نابود الیه
بونی بولمور تراختور بیزیم عشقیمزدی انا خاطیر هر کیمسه اولا ایقیمیزین التیندا ازروخ
رضا
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۲۴
برا خودتون چرا چرت و پرت می نویسین مشکل تراختور فقط و فقط بازیکنان بی غیرت سربازه.
mohammad
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۳۲
مشکل تیم مدیرعامل و سربازان هستند
اردبیل
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۴۶
سروش رفیعی فقط ادعا داره و تو لیگ ایران حتی بازیکن درجه دو هم حساب نمیشه ، عبدالله زاده هم بدتر از اون . تراختور به عبدالله زاده و سروش رفیعی باخت ، این دو با اشتباهات مکرر و بیش از حد خودشون کل تیم را هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روانی خسته کردند . و بیشتر انتقاد ما از تونی هست که با این افتزاح بازی کردن این دو تعویضشون نکرد . فرق بومی و غیر بومی اینجاست دیگه ، تیم پارسال که بازیکنان چندان مطرحی هم نداشت بازهم جنگده و با غیرت بازی می کردند ولی بازیکنای امسال غیر از خارجی ها و چند تا بومی بقیه اصلا بر علیه تیم هستن .
محمد
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۴۸
دقیقا بر عکس تیم رسول که بیشترین گلها را از دقیقه 75 به بعد میزد! این مربی پیر و فرسوده شده و الزایمر دارد! پارسال با چند حرکت بالا پایین پریدنها عده ای ساده را گول زد تا از او یک بت بسازند! ولی واقعیت اینست که او پارسال هم به تفکرش باخت ! در بازی اخر وقتی 3-1 جلو بود دفاع نکرد ! ولی وقتی 2 گل خورد و مساوی کرد و قهرمانی از دست رفت ! از ترس سوم شدن عقب کشید و دفاع کرد بعدش هم گفتند اطلاعات غلط به او داده اند!؟ این مربی تاریخ گذشته است و باید دیر نشده عوض شود..
تنها راهه نجاته تراکتور
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۱۰
باید این بازیکنا اعم از بختیار رحمانی سروش رفیعی عبدالله زاده حمودی و یکی دو تای دیگه که از روزی که اومدن تراکتور صاحب نظران و افراده اگاهه دلسوز گفتن که اینها بازی نخواهند کرد و دق دلیه یک سال محرومیت و امدن به اجبار بدون حقوق به این تیم را صد در صد سره تراکتور خالی خواهند کرد باید برن ملوان و نیروی زمینی تا بدونن این تیم صاحب داره و جای بی غیرتها نیست.این در حالیه که عباسی خیلی راحت و با هزینه ای کمتر از هر سال میتونست چارچوب و اسکلته اصلی تیمه مدعی رو حفظ کنه و با اوردنه یکی دو تا از اینا میتونست تراکتورو تقویت کنه که در اصل هدفه او اصلا خدمت و پیشرفته تراکتور نبود و متاسفانه تونی هم با او مقابله نکرد و همه دستوراتش رو عملی کرد و تا جایی که هیچ مربی حرفه ای و سطح بالایی حاضر نمیشه به هر قیمتی مربیگری کنه چرا که همه میدونن جدا شدنه 12 بازیکن از یه تیمه مدعی یعنی شکستنه کمر ان تیم تونی خیانت کرد چون جای دیگه تیم بهش نمی دادن و به هر قیمتی حاضر شد قرارداد ببنده . تنها راهه نجاته تراکتور رفتنه عباسیه و بس
بهنام
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۱۱
با سلام و خسته نباشید شما اگه یادتون باشه وقتی تونی برای اولین بار سرمربی تراکتور شد اون موقع م در هفته های اول خوب نتیجه نمی گرفت ولی بعداً بهتر شد خواهشاً حاشیه درست نکنید و بهش فرصت بدید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر