فهرست
تونی: من پدر این باخت هستم
تونی: من پدر این باخت هستم

تونی: من پدر این باخت هستم

 تونی اولیویرا پس از شکست تیمش مقابل پدیده در کنفرانس خبری گفت: بازی را بد شروع کردیم و مقابل تیمی بازی کردیم که سعی می‌کرد من تو من بازی کند. نیمه اول بازی را به تعادل کشاندیم اما در نیمه دوم چند ضد حمله خوب داشتیم که نشد از آن استفاده کنیم و روی اشتباهات خود گل خوردیم. می‌دانستیم با تیم سختی بازی داریم که در فصل گذشته تمام بازی‌هایش را مقابل ما برده بود. می‌خواهم بگویم باخت یک پدر دارد و من پدرش هستم. مسئولیت این باخت با من است چون تیم برای من است و من مسئولیت آن را می‌پذیرم.  در حال ساختن یک تیم هستیم و بازیکنان جوان زیادی داریم. سعی می‌کنیم به کارمان ادامه دهیم و این شکست در آینده جبران کنیم، ضمن آنکه جا دارد به مربی پدیده و تیمی که ساخته است تبریک بگویم.
داوری مسابقه: به ایران نیامدم که درمورد مسائل داوری صحبت کنم. اگر درمورد داوری می‌پرسید باید سال گذشته این سوالات را می‌پرسیدید. این بازی را هم دیدید و می‌دانید منظورم چیست.
 چه زمانی طلسم شکست‌های تیمش مقابل پدیده به پایان می‌رسد؟ فوتبال یک بازی است که هم شانس دارد، هم بدشانسی و هم طلسم. امیدوارم در آینده شانس بیشتری به ما رو کند.
بازیکنان تراکتورسازی در این دیدار نسبت به بازیکنان پدیده مطرح‌تر بودند: فوتبال به نتیجه است نه به بازیکن خوب. یک تیم باید از جمعی از بازیکنان تشکیل شده باشد و فقط نباید متکی به اسم‌ها باشد.
     
آی اسپورت
2015-08-21 20:32:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر