فهرست
بدترین خریدِ تراکتور: زلاتانِ اشتباهی!
بدترین خریدِ تراکتور: زلاتانِ اشتباهی!

بدترین خریدِ تراکتور: زلاتانِ اشتباهی!

آی اسپورت- برای تراکتوری که تویِ بازار داخلی بدون زحمت و پول زیاد توانسته بود ستاره های زیادی را به عنوان سرباز جذب کند، تنها ماموریت مهم انتقالاتی، خرید چند بازیکن خارجی موثر بود. مهم ترین خرید خارجی تراکتور در تابستان، مهاجم تونسی لودوگورتس بود. ستاره ای که بعد از بازی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته و پاس گل دادن در نبرد با لیورپول، وظیفه داشت از ابتدای فصل تور دروازه رقبای تراکتورسازی را بلرزاند.


حمزه یونس، به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ تراکتور پیراهن این باشگاه را بر تن کرد و خیلی زود جای ثابتِ مهرداد بایرامی در نوک خط حمله تیم تبریزی را گرفت. عملکرد او در این هفته ها اما به مراتب ضعیف تر از سایر مهره های خارجی تیم تونی بوده است. مهاجم 186 سانتی متری تراکتور تا این لحظه در هر 4 مسابقه لیگ برتر برای تیمش بازی کرده و 296 دقیقه را در زمین گذرانده اما حتی یک گل نیز برای تیم به ثمر نرسانده است. یونس در ترکیب تراکتورسازی کاملا کم تحرک نشان داده و جز پاس های پشت پای اشتباه، رابطه دیگری بین این بازیکن و توپ برقرار نبوده است. تونی و تی تی ها، امیدوارند همه این روزهای ضعیف، به خاطر عدم تطابق او با فوتبال ایران باشند و البته این تطابق پیدا کردن، تا پایان فصل به طول نیانجامد!

کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-21 21:00:16
نظر دهید

۳ نظر
مهدی
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۰
آه و نفرین زیاد پشت پادگانشونه نتیجه نمیگیرن
یوسف
جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۵۶
تونی باید یه زوج براش بذاره بیشتر بازیکن موقعیت سازی بنظر میاد
بهرام
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۰۸:۵۲
به نظر من بازیکن خوش فکر و خوش استیلیه فقط یه مشکلی که هست اینه که هافبک های تیم نمیتونن بهش توپ برسونن و اگر تو بازی ها دقت کنید اکثرا این بازیکن مجبوره رو به عقب و کناره ها بازی کنه. باید منصف بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر