فهرست
مظلومی: اول کسب سهمیه، سپس نیم‌نگاهی به قهرمانی
مظلومی: اول کسب سهمیه، سپس نیم‌نگاهی به قهرمانی

مظلومی: اول کسب سهمیه، سپس نیم‌نگاهی به قهرمانی

آی اسپورت- استقلال در واپسین دقایق موفق شد استقلال اهواز را در شهر خود شکست دهد. پرویز مظلومی بعد از این برد دلچسب گفت:
نیمه‌ی دوم کنترل بازی دست ما بودبازیکنانم را ستایش می‌کنم که در این گرما جانانه بازی کردند و منطق را بر احساسات غالب کردند. ما در نیمه اول سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و تیم حریف را محک بزنیم. برای نیمه دوم هم برنامه داشتیم و با تعویض‌هایی که انجام دادیم توانستیم فرصت‌های خوبی به دست آوریم. در نیمه دوم یک گل زدیم و 2 گل را هم نزدیم. کار من این است که از قبل برنامه‌ریزی کنم. درواقع در نیمه اول بازیکنانی را در زمین گذاشتم که حریف را خسته کنند و در نیمه دوم هم با یک زوج باتجربه و جوان که مکمل هم بودند، بر روی هر دو گل تأثیر گذاشتند توانستیم به برتری برسیم. در نیمه دوم به جز یک ضربه کاشته هیچ فرصتی به استقلال اهواز نداده و کنترل بازی در دست ما بود.
وقفه‌ی لیگ به سود تیم‌هاستتیم‌ها شرایط خوبی دارند با این حال لیگ فشرده است، اما تیمی مانند استقلال خوزستان توانسته است در چنین لیگی 9 امتیاز بگیرد. با این حال برخی تیم ها به خاطر اینکه دیر تمرینات‌شان را آغاز کردند با مشکلاتی مواجه شده‌اند که وقفه پیش رو می‌تواند مشکلات آنها را حل کند، درواقع این موضوع به سود چنین تیم هایی است.

شریفات را می‌خواستیمشریفات را می‌خواستم که او مشکل داشت و چون دانشجو بود نمی‌توانست به استقلال بیاید. شریفات از شاگردان خودم بوده و با اینکه تعصب خوزستانی دارد، اما او را می‌خواستیم که این اتفاق نیفتاد.

اول کسب سهمیه، سپس نیم‌نگاهی به قهرمانیزود است در این مورد صحبت کنیم. اینکه از حالا بخواهیم شانس‌های قهرمانی‌ را تعیین کنیم، مردم نمی‌پذیرند. هرچند که استقلال و پرسپولیس طرفدارانی دارند که در هر شرایطی از این دو تیم قهرمانی می‌خواهند. ما هم تلاش‌مان برای همین است، با این حال سعی می‌کنیم که امسال سهمیه را بگیریم و سپس نیم‌نگاهی هم به قهرمانی داریم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-21 22:23:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر