فهرست
بختیاری زاده: از عادل و رامبد تشکر می‌کنم
بختیاری زاده: از عادل و رامبد تشکر می‌کنم

بختیاری زاده: از عادل و رامبد تشکر می‌کنم

آی اسپورت- سرمربی استقلال اهواز بعد از شکست در لحظات پایان برابر استقلال اهواز در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و پاسخ‌گوی خبرنگاران شد. بختیاری‌زاده گفت:

از عادل و رامبد تشکر می‌کنم!
امروز حق تمام مردم اهواز خورده شد با این حال من نمی‌خواستم در مورد داوری حرف بزنم اما زمانی که تا نزدیک اذان صبح برای بحث داوری دیدار استقلال اهواز و ملوان بیدار ماندم. در خواب و بیداری دیدم که تلویزیون در حال پخش برنامه خندوانه است و متوجه شدم کارشناسانی که برای برنامه 90 حضور پیدا می‌کنند بین آنها فرقی با حضور کارشناسان در برنامه خندوانه ندارد و من به خاطر این موضوع از عادل و رامبد جوان تشکر می‌کنم چون باعث خنده مردم می‌شوند. یک ملت دیدند که مقابل ملوان برای ما پنالتی نگرفتند اما کارشناس برنامه 90 یک صحبت دیگر داشت. باز هم می‌گویم نمی‌خواهم در مورد داوری حرف بزنم چون در این صورت محروم می‌شوم و تا هفته سی‌ام هم این کار را نخواهم کرد.

ما امروزنباختیم، 2 روز پیش باختیمما امروز نباختیم و 2 روز پیش بازی را واگذار کردیم یعنی آن زمانی که به ما گفتند حق ندارید در ورزشگاه تختی با استقلال بازی کنید. نمی‌دانم اگر همین ورزشگاه در ابتدای لیگ از سوی فدراسیون تأیید نشده بود که آنها امروز به نظر خودشان هم احترام نمی‌گذارند. ابتدا اعلام کردند تختی مشکل نور دارد اما مگر در بازی با سیاه‌جامگان این مشکل وجود نداشت اگر این طور بود چرا حریف اعتراض نکرد که ما به خاطر مشکلات نور بازی را واگذار کرده‌ایم من نمی‌توانم خیلی حرف‌ها را بزنم اما خبرنگاران در کارشان رسالت داشته باشند که در غیر این صورت گناه کرده‌اند.
دلم از اشتباهات داوری می‌سوزدامروز باید می‌باختیم. 15 سال در فوتبال مملکت نبودم و ای کاش باز هم نمی‌آمدم چرا که آن زمان فوتبال لطیف بود و آن زمان از تماشای فوتبال لذت می‌بردیم. پس از 15 سال آمده‌ام و حالا این چیزها را می‌بینم. تیم ما 2 روزه بسته شد و آن زمان هم به مردم اهواز این موضوع را گفتم و اعلام کردم که طوری بازی می‌کنیم که همه تعجب کنند به خاطر همین دلم به خاطر اشتباهات داوری در این 4 هفته می‌سوزد.
عصبانی و ناراحت هستم
سه بازیکن کم سن و سال ما اگر با اتوبوس تیم امروز به ورزشگاه نمی‌آمدند هرگز راه ورزشگاه غدیر را پیدا نمی‌کردند. همه می‌دانید که این تیم با چه دشواری بسته شده است پس می‌خواهم از شما بروید و معرفی کنید که چرا در خانه خودمان این بلاها را سرمان آوردند. الان هم عصبانی و ناراحت هستم و نمی‌خواهم حرفی بزنم که باعث ایجاد سوءتفاهم شود.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-22 02:40:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر