فهرست

منچستریونایتد آماده فروش چیچاریتو؛ اتلتیکو و والنسیا در صف خرید

آی اسپورت- مسئولان باشگاه منچستریونایتد قصد دارد در تابستان آینده خاویر ارناندز، مهاجم مکزیکی شان را بفروشند و باشگاه های والنسیا و اتلتیکو مادرید، در صف اول خریدان این مهاجم جوان قرار دارند.

به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، نیمکت نشینی ارناندز در این فصل و فرصت کمی که زیر نظر مویس برای بازی پیدا کرد، باعث شد تا مدیران باشگاه به فکر فروش او بیفتند و همین مسئله، دو باشگاه اسپانیایی را به فکر خرید او انداخته است.

اتلتیکو مادرید بسیار نگران از دست دادن دیه گو کاستا در تابستان آینده است؛ به ویژه اینکه ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، علاقه زیادی برای به خدمت گرفتن او دارد.

ارناندز پیش از برای پیوستن به باشگاه روسی روبین کازان ابراز آمادگی کرده بود اما یونایتدها که نگران اتفاقات غیرمنتظره بودند، ترجیح دادند او را تا پایان فصل حفظ کنند.

والنسیا هم که احتمالا در چند هفته آینده، یک مالک جدید خواهد داشت، آماده است تا برای خرید این مهاجم ریزنقش دست به کار شود.  

پیتر لیم، میلیاردر سنگاپوری، در دسامبر گذشته برای خرید والنسیا ابراز تمایل کرده بود اما هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است.

پیش از باشگاه اینتر هم برای خرید این ستاره مکزیکی ابراز تمایل کرده بود.

خاویر ارناندز در این فصل تنها در 10 دیدار از ابتدا برای منچستریونایتد به میدان رفت که سه بازی در جام اتحادیه و یک دیدار در جام حذفی بود.  

     
آی اسپورت
2014-03-11 12:01:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر