فهرست
مربی بانوان بعد از باخت 9 گله؛ قابل قبول بودیم!
مربی بانوان بعد از باخت 9 گله؛ قابل قبول بودیم!

مربی بانوان بعد از باخت 9 گله؛ قابل قبول بودیم!

آی اسپورت - مهناز امیرشقاقی سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر 19 سال ایران بعد از شکست سنگین برابر کره شمالی از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد! سرمربی ایران بعد از این بازی گفت:« بازیکنان من امروز بازی بهتری نسبت به دیدار قبلی از خود به نمایش گذاشتند و در طول بازی برابر کره شمالی عملکرد قال قبولی از خود به نمایش گذاشتند. تا دقیقه 27 که هنوزگلی دریافت نکرده بودیم بر بازی سوار بودیم! اما بعد از گل دوم کمی تیم از هم پاشید و این نشان دهنده این است که ما نیاز به مسابقات بیشتری در سطح بالا داریم. بازیکنان من بسیار جوان هستند و به بازی‌های بیشتری در سطح بالا احتیاج دارند. بازی برابر تیم‌های بزرگی مثل ژاپن، چین، کره شمالی و استرالیا یک تجربه بسیار خوب برای آن‌هاست. این دو مسابقه برای تیم ایران حکم بازی تدارکاتی را داشت و به نظرم بازیکنان ایران شانس رقابت با تیم‌های مطرح دنیا را بدست آوردند. بازی با تیم‌های بزرگ تجربیات بزرگی نیز به همراه دارد. از اول بازی‌ها هم انتظار نداشتیم بازیکنان ما کره‌شمالی و کره‌جنوبی را شکست بدهند و باید با واقعیت‌ها روبرو شویم.» ایران در بازی اولش در این مسابقات هم با نتیجه 13 بر صفر مغلوب کره جنوبی شده بود!  

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-22 11:28:12
نظر دهید

۲ نظر
محمد
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۲۸
آبرو نذاشتن واسمون.دوتا بازی کردن 22 تا گل خوردن.بکشید بیرون از فوتبال بابا
-
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۱
این خانم در اعلام نتیجه های عجیب و غریب به ایران هم شهرت دارند، اگر از محمد دادکان بپرسید با توجه به شکایتی که حراست فدراسیون فوتبال از دروغ گویی او کرده متوجه می شوید.
در ضمن خواهر ایشان همکلاسی وزیر ورزش است و به همین خاطر به خلاف توانایی سرمربی تیم ملی شده است.
این خانم لیست بلند بالایی که در آن شهرزاد مظفر رقیب خودش بود را به وزیر رسانده و حکم کنار گذاشتن آنها را گرفته بود.
در مورد ایشان و البته خانم عرب عامری که او هم همکلاسی وزیر بوده و حامی این خانم است بیشتر تحقیق کنید اطلاعات بیشتری پیدا می کنید.
به خصوص خانم عرب عامری که به دنبال تابعیت آمریکایی است و قرار است بزودی راهی ینگه دنیا شود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر