فهرست

ونگر: امیدوارم در دیدار امشب، داوری عادلانه باشد

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، اظهار امیدواری کرد که سرنوشت دیدار امشب تیمش مقابل بایرن مونیخ، با اشتباهات داوری رقم نخورد.

توپچی ها در دیدار رفت در خانه، 2-0 بازی را به حریف باواریایی واگذار کردند؛ دیداری که در آن وویژیک شچسنی، دروازه بان آرسنال، اخراج شد.

در حالی که قضاوت دیدار امشب را اسوین اودوار موئن، داور نروژی برعهده دارد، ونگر صحبت های اخیر مانوئل پیگرینی در مورد دادن قضاوت دیدارهای مهم به داور بزرگ، را تایید کرد.

او به خبرنگاران گفت:" ما چندین بار در دیدارهای اروپایی مان 10 نفره شدیم؛ آن هم تحت شرایط بسیار ویژه. در فینال لیگ قهرمانان، در دیدار مقابل تیم هایی مانند بایرن و بارسا، زمانی که می توانستیم به دور بعد صعود کنیم.

امیدوارم این بار قضاوت عادلانه باشد و بازی 11 در مقابل 11 به پایان برسد.

چیزی که شما می خواهید، یک قضاوت عادلانه است. فکر می کنم داوران هرچقدر در لیگ های دشوارتری قضاوت کرده باشند، بیشتر این شانس را دارند که بتوانند تصمیمات بهتری بگیرند؛ اما در نهایت داوری برای بایرن هم یکی است.

من داور بازی امشب را نمی شناسم. صادقانه بگویم چیزی زیادی در موردش نمی دانم.

گاهی اوقات وقتی داوران تجربه بالایی دارند، این کمک می کند تا شرایط پیچیده را تشخیص بدهند. شما نمی خواهید بازیکنانی که مستحق اخراج هستند، در زمین بمانند و از سوی دیگر، نمی خواهید که بازی به دلایل اشتباه، از بین برود."

     
آی اسپورت
2014-03-11 12:32:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر