فهرست
سوژه روز: فرهاد کاظمی در وضعیتِ حمید درخشان
سوژه روز: فرهاد کاظمی در وضعیتِ حمید درخشان

سوژه روز: فرهاد کاظمی در وضعیتِ حمید درخشان

آی اسپورت- بعد از شکست در برابر ذوب آهن، مدیران باشگاه پرسپولیس به صورت مداوم درباره حمایت قطعی از کادر فنی مصاحبه کرده اند. آن ها در همین راستا به سراغ فرهاد کاظمی رفته اند و با آغاز کردن مذاکره با او برای جانشینی برانکو، نشان دادند که به شکل جدی مشغول حمایت از برانکو هستند و نمی خواهند سرمربی کروات پرسپولیس بیشتر از این در فوتبال ایران آزار ببیند!
پرسپولیس در آغاز لیگ پانزدهم نتایج بسیار بدی گرفته اما کنار گذاشتن برانکو از نیمکت این باشگاه، تصمیمی نیست که هوادارها آن را تایید کنند. قرمزها با برانکو بعد از مدت ها به فوتبال زیبا روی آورده اند و شاید اگر پای بدشانسی و اشتباهات داوری وسط نبود، می توانستند حالا در جمع بالانشین هی جدول رده بندی باشند.
پذیرفتن جانشینیِ برانکو، حتی برای خود فرهاد کاظمی نیز تصمیم درستی به نظر نمی رسد و او را در معرض تبدیل شدن به حمید درخشان دوم قرار می دهد. کاظمی یکی از مربیان خوب فوتبال ایران به شمار می رود و این روزها با راه آهن نیز به نتایج خوبی دست پیدا کرده اما درست مثل درخشان، حواشی خاص خودش را در این سال ها داشته و یکی از ف. ک هایی بوده که طعم محرومیت را در فوتبال ایران چشیده اند. دایی فرهاد که معمولا رابطه خوبی با بازیکنان تیمش دارد، شاید در سال های بعد گزینه خوبی برای پرسپولیس باشد اما در شرایط فعلی هیچ هواداری برای او فرش قرمز پهن نخواهد کرد و به نظر می رسد  این مربی در باشگاه نیز درست به سرنوشت حمید درخشان دچار خواهد شد. سرنوشتِ اخراج، قبل از آنکه حتی فصل به پایان برسد. 

کدخبر:9405

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-22 14:43:13
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۵
Love wins
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر