فهرست

ازدواج قریب الوقوع برلوسکونی با نامزد 28 ساله اش

آی اسپورت- سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا و مالک باشگاه میلان که در سن 77 سالگی، به مراتب جوان تر از اینها به نظر می رسد، گویا دل جوانی نیز دارد
او که از یکی از ازدواج های پیشینش فرزندان بزرگی دارد، حالا در برخی کارهایش از تعدادی از آنها کمک می گیرد، از جمله باربارا که در امور اداره باشگاه روسونری به آقای برلوسکونی کمک های زیادی می رساند.
حالا آقای برلوسکونی خودش را برای برگزاری سومین جشن عروسی اش آماده می کند. مالک 77 ساله باشگاه میلان تا چندی دیگر با نامزدش فرانچسکا پاسکاله که اهل ناپل است و 49 سال از او کوچکتر است و 28 سال سن دارد، ازدواج خواهد کرد.
این خبر را روزنامه ال گولفو، روزنامه ای محلی در ایتالیا اعلام کرده است.این روزنامه که در منطقه ناپل منتشر می شود، این خبر را روی جلد اصلی اش برده و تصویری مونتاژ شده را از برلوسکونی در کنار فرانچسکا که لباس سفیدی برتن کرده و دسته گلی را در دست دارد روی جلد برده.
طبق این گزارش، این جشن عروسی، یک جشن خصوصی بوده و در ماه ژوئن برگزار می شود و  سناتور دومنیکو د سیانو یکی از اعضای حزب برلوسکونی تدارکات این جشن را عهده دار خواهد بود.او یکی از دوستان صمیمی برلوسکونی و نامزدش است و هتلهای بزرگی در منطقه ایسچا دارد که امن و زیبا هستند.


http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/Z4HAYQF8loFy4BzM1ccGZw--/YXBwaWQ9eW5ld3M7Y2g9MTM1NTtjcj0xO2N3PTIwMDA7ZHg9MDtkeT0wO2ZpPXVsY3JvcDtoPTQyNztxPTg1O3c9NjMw/http://media.zenfs.com/en_us/News/ap_webfeeds/0cfda6ae86fc0224250f6a706700d3f0.jpg
روزنامه دیلی میل هم در گزارشی دراین رابطه به این نکته اشاره کرده که اقای برلوسکونی اخیرا و بعد از 24 سال زندگی مشترک، به صورت رسمی و قانونی از ورونیکا لاریو همسر 57 ساله اش جدا شد و خانم لاریو 5 سال پیش برلوسکونی را به داشتن ارتباطات غیراخلاقی با افراد زیر سن قانونی متهم کرده بود.با وجودی که این جدایی حالا به صورت قانونی ثبت شده است، اما کشمکش های قضایی میان این زوج همچنان ادامه دارد. دادگاه در ابتدا اعلام کرده بود که خانم لاریو که 3 فرزند از برلوسکونی دارد، می بایست ماهانه مبلغ 3 میلیون یورو از نخست وزیر سابق ایتالیا دریافت کند ولی بعد از درخواست تجدید نظر این رقم به 1.4 میلیون یورو کاهش یافت. بعد از آن خانم لاریو درخواستی برای تجدید نظر داد و هنوز تصمیم نهایی دراین باره گرفته نشده است. گویا دلیل جدایی خانم لاریو نیز همین رسوایی های اخلاقی برلوسکونی بوده و او در ماه می سال 2009 با نوشن نامه ای سرگشاده اعلام کرد که نمی تواند با مردی که با افرادی با کمتر از سن قانونی ارتباط دارد، زندگی کند.
از سوی دیگر این جشن ازدواج در شرایطی سرمی گیرد که فرانچسکا پاسکاله از برخی از فرزندان آقای برلوسکونی هم کوچکتر خواهد بود. برخی از رسانه ها در گزارشهای خود یادآوری کرده اند که فرانچسکا حتی لباس عروسش را نیز خریداری کرده . او به ندرت درکنار برلوسکونی دیده می شود و معمولا با سگ سفیدرنگش به گردش می پردازد . به نظر می رسد که بعداز ازدواج این زوج، فرانسچکا به خانه مجلل برلوسکونی در مرکز رم که هزینه اجاره آن سالانه مبلغی در حدود 2.1 میلیون یورو خواهد بود، نقل مکان خواهد کرد.
غزال زیاری
     
آی اسپورت
2014-03-11 12:38:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر