فهرست
موج بزرگ علیه تونی: پای رسول در میان است؟
موج بزرگ علیه تونی: پای رسول در میان است؟

موج بزرگ علیه تونی: پای رسول در میان است؟

آی اسپورت - کسب یک پیروزی از 4 بازی ابتدایی لیگ، خیلی زود صدای هواداران تراکتورسازی را درآورد. هوادارانی که انتظار داشتند تیم‌شان امسال بی‌دغدغه‌تر از فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شود. بعد از شکست مقابل پدیده، موج بزرگی علیه تونی در تبریز ایجاد شده است. موجی که بخشی از هواداران موافقش هستند و بعضی دیگر، آن را به رسول خطیبی و استعفای او از سیاه جامگان ربط می‌دهند. با جدایی ناگهانی خطیبی از سیاه جامگان، او دوباره به تراکتورسازی نزدیک شده و حامیان تونی اعتقاد دارند افراد نزدیک به خطیبی در باشگاه از حالا تلاش برای حذف تونی و بازگرداندن خطیبی را آغاز کرده‌اند.


کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-08-22 17:27:45
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۴
خطیبی با سیاه جامگان سیاه شد میخواد تراختور روببره لیگ یک ادینهو نبود خطیبی کلا نبود
-
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۳
شکایت فراز کمالوند از خطیبی فعلا باید برن دادگاه پس الکی حاشیه نسازین (چون وقت نداره هم زمین باشه هم دادگاه)
تی تی
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۴۶
تراکتور واسه رسول خیلی بزرگه ، حاشیه درست نکنید ، بازیکنا به کلشون باد بخوره بازی کنن ، تونی میتونه امتیازات لازمو کسب کنه .
میرحامد
شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۴۹
رک میگم مربی ای که به خالد شفیعی بازی بده مربی نیست حالا چه تونی باشه چه گواردیولا، خطیبی ام مثل تونی پارسال خیلی اشتباه کرد و امسالم اشتباهاتشو تکرار کرد پس بدرد نمی خوره، کمالوند مربی خوبی شده اما تفکراتش دفاعیه و چندان خوشایند نیست، تراختور یکیرو میخواد مثل کاظمی مربی فعلی راه آهن یه مربی کاربلد تونی، عالی بود اما حالا غلام حلقه به گوش مدیریته که میخوان تیمو نابود کنن، همه میدونیم کیانی گردانی چرا انداختن بیرون، از آقایی و عشوری و عبدالله زاده چقدر بهتر بودن، یا چرا ادینهو با سه و نیم میلیارد رفت در حالی که میتونستن به جای یونس حفظش کنن، یا آندو به جای شفیعی و ایرانپوریان و هاشمی که با هم دو نیم میلیارد گرفتن، نیم میلیاردم میذاشتن روش آندو رو حفظ میکردن، متاسفانه تفکرات عباسی در جهت تخریب مهندسی تراختوره، تراختور فعلی اصلا دل نشین نیست، کاری که با کیانی و گردانی کامدار کردن بشخصه یادم نرفته، اونا برای تراختور زحمت کشیده بودن، اونی که خوبی میکنه جوابش خوبیه، و ضمنا عباسی یاران، تونی یاران، رسول یاران من مخالف همتونم، من تراختوریم، اما با بازیکنای متعصب نه با خالد و هانی
جون عزیزت تایید کن، دارم سکته می کنم،
hooman
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۲:۵۴
بچه مچه کجابوده خندوانه شده فوتبال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر