فهرست
گزارش ویژه: قلعه‌نویی چگونه به استقلال برمی‌گردد؟
گزارش ویژه: قلعه‌نویی چگونه به استقلال برمی‌گردد؟

گزارش ویژه: قلعه‌نویی چگونه به استقلال برمی‌گردد؟

آی اسپورت- خبر بازگشت او به لیگ همیشه با حرف و حدیث همراه است اما فارغ از مخالفان و همراهان امیر قلعه نویی، برای کسانی که فوتبال را تنها به خاطر جذابیت های داستان گونه هاش پیگیری می کنند، این «حرف و حدیث» اهمیت چندانی ندارد، چون برایشان این واقعیت قطعی است که: بازگشت امیر قلعه نویی باعث جذابیت بیشتر لیگ برتر می شود. او چگونه می تواند به لیگ برتر بازگردد؟
احتمال شماره 1: علیرضا منصوریان  پس از نتایج ناامید کننده اش با نفت تهران، در لیگ قهرمانان آسیا هم ناموفق باشد و در بازگشت از این سفر آزارادهنده، در بازی مقابل استقلال، باز هم بازنده باشد. به این ترتیب، این احتمال وجود دارد که نام «امیر قلعه نویی» حداقل در رسانه ها به عنوان جدی ترین گزینه جابه جایی در رختکن نفت تهران مطرح شود. نیازی که توضیح جذابیت های خبری این اتفاق نیست.
احتمال شماره 2: علیرضا منصوریان به روند ناموفق اش با نفت ادامه دهد، پرویز مظلومی و تیم همراه پس از بازی با نفت تا پایان نیم فصل اول در سراشیبی حرکت کنند، پرسپولیس با برانکو بالا بکشد، فرهاد مجیدی همچنان در حال آموزش دیدن در تیم های خارج از ایران باشد و هنوز به اندازه کافی آموزش ندیده باشد و بالاخره اینکه در مدریت باشگاه استقلال توسط سازمان تربیت بدنی تغییر و تحولات بسیار رخ بدهد که بعید به نظر می رسد.
احتمال شماره 3: امیر قلعه نویی باهوش است و نمی خواهد یک فصل کامل در چرخه مربیان حاضر در لیگ برتر بیرون بماند. او برای بازگشت حتی عجله هم دارد اما قبل از بیرون آمدن رسول خطیبی از رختکن سیاه جامگان، حتی پیش از آنکه رضا عنایتی خودش را در موقعیت تک به تک با ورودی ناباورانه به چرخه مریبان لیگ برتر ببینید، بازهم بعید به نظر می رسید که امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم هایی با مشخصات سیاه جامگان بنشیند. این تیم ها شامل سیاه جامگان، استقلال اهواز، راه آهن، پدیده و احتمالا یکی دو تیم دیگر هستند که به قول خودش (قلعه نویی) در پلان اداری – مالی اش نمی گنجند. از طرفی ذوب آهن و سپاهان را هم به دلایل مشخص باید از فهرست احتمال های بازگشت قلعه نویی خارج کرد. همین طور ملوان بندرانزلی که یک بار احتمال شد. تنها می ماند صبای علی دایی، تراکتورسازی و شاید هم در ادامه سایپای مجید جلالی که این آخری نیاز به یک آشتی کنان خبرساز با جواد نکونام هم دارد و چه خبر هیجان انگیزی برای لیگ برتر.
  
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-22 19:20:06
نظر دهید

۱ نظر
ایمان
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۵۴
سازمان تربیت بدنی ؟؟؟؟؟؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر