فهرست

هاشمی نسب: همه شده‌ایم فردین تا دایی و کریمی را آشتی بدهیم

آی اسپورت - مهدی هاشمی نسب بازیکنی است که علی پروین درباره‌اش گفته: «ما مثل این پسر می‌خوایم واسه بازی با ستاره‌ها. سفت بازی می‌کنه.» او احتمالا یکی از بازیکنان کلیدی خط دفاعی ایران مقابل ستاره‌های دنیا خواهد بود چون در این سال‌ها در مسابقات مختلف نفر اول است و بازی می‌کند. مصاحبه او را با خبرآنلاین بخوانید: به نظر می‌رسد استقبال خوبی هم از این مسابقه خواهد شد. مردم ما از فوتبال دلزده شده‌اند. اگر به ورزشگاه بیایند واقعا دمشان گرم. فکر می‌کنم یکسری‌ها می‌آیند که بازیکنان قدیمی محبوب‌شان را ببیند. یکی مثل عابدزاده بعد از سال‌ها می‌خواهد در آزادی بازی کند یا خیلی‌های دیگر. یکسری از مردم که فوتبال‌زده شده‌اند می‌آیند تا این ستاره‌های خارجی را ببینند. ماجرای دایی و کریمی هم جالب بود. شما که دوست مشترک هر دو هستید، فکر نمی‌کنید اگر این اتفاق‌ها نمی‌افتاد و هر دو بازی می‌کردند، بهتر بود؟ والله این یک مسئله شخصی است و به من و امثال من ربطی ندارد. شاید دایی و کریمی دوست ندارند کسی میانجیگری هستند و آشتی‌شان بدهند. آن‌ها دو تا از خوب‌های فوتبال ایران هستند. به نظرم ما نباید کاری به این مسئله داشته باشیم. دایی یک بار گفته بود اصلا چرا باید من و کریمی حتما آشتی باشیم؟ خب راست می‌گوید دیگر. شاید نظر کریمی هم همین باشد. آنها آشتی کنند چه اتفاقی می‌افتد؟ مگر هر روز با هم در ارتباط هستند؟ سال تا سال همدیگر را نمی‌بینند. ولی چه اصراری است که بخواهیم دست‌شان را بگیریم و آشتی‌شان دهیم؟ ماها که می‌خواهیم دست‌شان ‌را بگیریم و آشتی بدهیم، خودمان با هزار نفر مشکل داریم. یکی باید دست ما را بگیرد و با این و آن آشتی بدهد. والله به خدا حقیقت است. همه شده‌ایم فردین که کریمی و دایی را آشتی بدهیم. من خودم را درست کنم و مشکلی نداشته باشم، شاهکار کرده‌ام. اول خودمان انسان باشیم بعد بیائیم دست کریمی و دایی را بگیریم و آشتی بدهیم. ما خودمان هزار و یک مشکل داریم و آن وقت دنبال حل کردن مشکل دیگران هستیم؟!
به هر حال حیف است که بازیکنان محبوب اینقدر رابطه بدی داشته باشند. ما در این فوتبال بازیکن محبوب به اندازه انگشت دو دست نداریم. بقیه سرشناس هستند نه محبوب. شاید تعداد محبوب‌های فوتبال ما نهایتا ۱۰ نفر شود. آن هم تازه درجه‌بندی دارد. اینقدر گفتیم محبوبیت محبوبیت که بعضی‌ها در این فوتبال دارند سر و کله می‌شکنند و می‌خواهند هر جور شده در فوتبال پست بگیرند. شاید منظور شما از محبوب یکی مثل حجازی است. دقیقا. ما مثل حجازی شاید به زور ۱۰ نفر داشته باشیم. بقیه الکی خودشان را گنده می‌کنند. محبوبیت که اینطوری به دست نمی‌آید. شما چکار کردید که می‌خواهید محبوب باشید؟ محبوبیت به گل زدن نیست و شرایط خاصی دارد. خدا می‌داند چه کسانی می‌توانند محبوب باشند.
به علی کریمی گفته‌اید دنبال شماره ۸ نیاید؟ نه بابا، علی اسطوره ملی ماست. با او شوخی کردم و خبرنگاران شنیدند. من به علی گفتم اینجا دنبال شماره ۸ نباش که خندید و گفت من ۸۸۸ می پوشم. وگرنه من که دنبال پیراهن نیستم. شماره ۸ مال علی است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-08-23 10:08:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر