فهرست
ستون طنزیم: تنها خرید مفید علی آقا!
ستون طنزیم: تنها خرید مفید علی آقا!

ستون طنزیم: تنها خرید مفید علی آقا!

هومن جعفری/ایران ورزشی گریه آی اسپورت - «دی‌بروین هر روز در اتاق من را می‌زد و برای جدا شدن از تیم گریه می‌کرد!» ممنون خوزه بابت اینکه به همه نشان دادی بازیکن بلژیکی یک بچه گریان است. یعنی مدیونید اگر فکر کنید خوزه چیزی از کلمه آبرو بداند. اگر حسین فرکی مربی چلسی بود و دی بروین از این کارها می‌کرد، حسین آقا برایش زن می‌گرفت و همانجا در چلسی ماندگار می‌کرد اما خوزه طرف را با لگد انداخت بیرون! الکی که نیست حسین آقا مربی اخلاق می‌شود! یاد بگیر خوزه!
پیچش سال! بله آقا! جرعه‌ای از لب لعل رسول خطیبی هم نچشیدیم و نامبرده دقیقا عین باشگاه‌های قبلی خود کارش با باشگاه فعلی خود را هم نیمه تمام گذاشت و رفت! استعفای استاد البته به بهانه اینکه فراز کمالوند آدم بدی است صورت گرفته تا رسول جان برود سر کلاس‌های مربیگری‌ A آسیا بنشیند. فقط امیدواریم در تیم بعدی که مربیگری می‌کند به بهانه سوراخ شدن لایه ازون یا اعتراض به گرم شدن هوا و افزایش گازهای گلخانه‌ای استعفا نکند چون دلیلی که برای استعفای این بارش آورد آنقدر مسخره بود که مرغ پخته هم خنده‌اش بگیرد! می‌خواستی بپیچانی بروی سر کلاس A؟
سرکاری! خبر آمده پرسپولیسی‌ها باب مذاکره با فرهاد کاظمی را باز کرده‌اند. البته این خبر جدید نیست. یک بار مهرداد میناوند از پیش خود فرهاد کاظمی زنگ زد به اسماعیل اردلان و با صدای علی پروین به او گفت که هر طور شده فرهاد کاظمی را پیدا کند و بیاورد لواسان برای مذاکره با او که دست آخر پرسپولیس را بدهند به ایشان! حالا اینکه بعدش چه شد را یا از مهرداد بپرسید یا خود فرهاد کاظمی یا خود اسماعیل اردلان ولی مطابق شنیده‌ها اسی خان تا ساعت دو نیمه شب در لواسانات دنبال آدرس خانه پروین می‌گشت! امیدواریم این بار یکی خود دایی فرهاد را سرکار نگذاشته باشد!
مشت اول صد! بله آقا! خبر آمده فراز کمالوند از رسول خطیبی بابت اتهاماتی که به او زده شکایت کرده. بوی بزن بزن می‌آید. تخمه‌ها را آماده کنید که رسول می‌خواهد یک مصاحبه داغ علیه فراز انجام دهد.
تنها خرید مفید علی آقا! این روزها علی دایی تازه فهمیده در صبا چه کلاه گشادی سر او رفته و بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات خریده چقدر برای استاد مفید بوده‌اند! قاضی که آنطور، صادقی که همه طور، دهنوی هم که کلا هیچ! باز حداقل صبا یک خرید خوب به نام محمد دایی داشته که روی نیمکت بنشیند و وقتی بازیکنان سوتی می‌دهند ناراحت شود و سرش را تکان دهد و حتی محکم بزند توی سرش! هستند در همین لیگ مربیانی که تیمشان گل می‌خورد آدامس را هم از دهانشان در نمی‌آورند ولی ممد آقا دایی روی تیم صبا تعصب دارد. عمرا اگر بگذارد یک گل خورده صبا بدون سرتکان دادن ایشان تمام شود. همین تحرک را اگر حامد لک داشت دست‌کم دو تا از گل‌ها را نمی‌خورد. واقعا اغراق نیست اگر بگوییم صبا یازده تا محمد دایی با تعصب روی نیمکت کم دارد!
اندر باب اخلاق خوب عجب آدم‌هایی هستند! نوشته‌اند رضا نوروزی در سایپا گل نمی‌زند. خب در پرسپولیس هم گل نمی‌زد. اینکه چیز عجیبی نیست. اتفاقا آقای جلالی عاشق همین حجب و حیای رضا جان شده که استخدامش کرده وگرنه گل را که بالاخره یکی می‌زند. مهم ارزش‌ها و ایده‌آل‌ها و فضائل اخلاقی است که رضا جان دارد. بقیه‌اش را هم خدا می‌رساند. سخت نگیرید!
حذف از تاریخ باشگاه سیاه‌جامگان مشهد بعد از استعفای رسول خطیبی یک بیانیه‌ای داده به اندازه منشور حقوق هسته‌ای که دلواپسان امضا کرده بودند. در همان خط اول بیانیه یک اشاره ملویی به استعفای سرمربی تیم (بدون نام) شده و بعد در ادامه بیانیه در مورد هزار چیز مختلف حرف زده شده الا استعفای ایشان! یعنی رسول جان در همان خط اول از تاریخ و معادلات باشگاه یکطوری حذف شد که انگار از اول هم قرار نبود بیاید سرکار! بابا حداقل بیانیه‌تان را دو خط کش می‌دادید که ما متوجه نقش ارزنده ایشان بشویم. بعد هم شاید یکی اسم مربی‌تان یادش رفته باشد. دست‌کم اسمش را در بیانیه می‌آوردید. جای دوری  نمی‌رفت که! عکس تروتسکی را هم اینطوری از سخنرانی لنین حذف نکرده بودند!

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-23 10:30:17
نظر دهید
۲ نظر
عباس
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۳۸
:))))))))))))))) خیلی خوب بود دمش گرم مخصوصن اون داستان محمد دایی و فرهاد کاظمی
عباس
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۳۸
:))))))))))))))) خیلی خوب بود دمش گرم مخصوصن اون داستان محمد دایی و فرهاد کاظمی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر