فهرست
عقب نشینی فغانی: پنالتی نبود، اشتباه کردم!
عقب نشینی فغانی: پنالتی نبود، اشتباه کردم!

عقب نشینی فغانی: پنالتی نبود، اشتباه کردم!

آی اسپورت - انتشار دو نقل قول از علیرضا فغانی در روزنامه‌های ورزشی، سر و صدای هواداران پرسپولیس را بیش از قبل درآورد. دیروز و امروز، دو روزنامه ورزشی به نقل از فغانی نوشته بودند او از تصمیمش برای پنالتی دقیقه 90 علیه پرسپولیس دفاع کرده و گفته در آن صحنه تصمیم درستی گرفته است. انتشار این نقل قول‌ها باعث شد فغانی سکوتش را بشکند و صحبت‌هایی که از قول او مطرح شده را تکذیب کند: «طبق قانونی که وجود دارد ما اجازه نداریم مصاحبه کنیم اما یک موضوع را باید بگویم و آن این است که اظهار نظرهایی که از قول من در این مدت منتشر شده صحت ندارد. در یکی از روزنامه‌های ورزشی امروز از قول من عنوان شده که فیلم بازی را دیده‌ام و پنالتی که اعلام کردم درست بوده اما با قاطعیت می‌گویم که این مسئله شیطنت یکی از خبرنگاران است و من چنین حرفی نزدم.»
فغانی پذیرفته در صحنه اعلام پنالتی اشتباه کرده و بخاطر این اشتباه، از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کند: «هر کسی که فیلم بازی را ببیند متوجه می‌شود که آن صحنه پنالتی نبود و تصمیم ما اشتباه بود و قطعا تصمیمی که در این صحنه گرفته شده تصمیم درستی نیست و اعلام پنالتی کار درستی نبود. به دلیل این اشتباه از هواداران واقعی تیم فوتبال پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم چرا که آنها می‌دانند اتفاقات فوتبالی وجود دارد واین سوت هم در راستای اتفاقات فوتبالی بود نه چیز دیگر و باز هم از هواداران واقعی پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم.»
فغانی در آخرین بازی فصل گذشته هم پنالتی واضح روی فرید کریمی را نگرفت، سرنوشت قهرمان لیگ را تغییر داد و سپس عذرخواهی کرد. هر چند تراکتوری‌ها موضع‌شان نسبت به او را تغییر ندادند.


کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-08-23 15:44:23
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۴۵
خسته نباشی دلاور
عباس
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۳۴
امیدواریم دیگه تکرار نشه فغانی سرمایه ملیه به نظرم باید ازش حمایت کنیم
عباس
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۲۰:۳۴
امیدواریم دیگه تکرار نشه فغانی سرمایه ملیه به نظرم باید ازش حمایت کنیم
-
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۲۱
علیرضا فغانی جیره خور اصفهانی
یاکاموز
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۲۸
عباس جان شمام ترشی نخور،زیاد فیلم ترسناک نگاه نکن، مشقاتم بد خط ننویس، شبام زود بخاب، زیادم با گوشی ور ور نرو،آفرین پسر خوب!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر