فهرست
آزمون:گلم ،کادوی تولد مادرم
آزمون:گلم ،کادوی تولد مادرم

آزمون:گلم ،کادوی تولد مادرم

آی اسپورت- سردار آزمون در هفته پنجم لیگ روسیه و در دیداری حساس موفق شد تک گل روستوف را وارد دروازه زسکامسکو کند. وارد دروازه صدرنشین لیگ روسیه که از روستوف میزبانی می کرد. آزمون می گوید:« بازی سنگینی بود. زسکا تا پایان هفته پنجم صدرنشین مطلق لیگ بود. با کسب 5 برد در 5 بازی. ما به این صدرنشینی کاری نداشتیم. به مسکو رفتیم تا امتیاز بگیریم. خیلی زود هم به گل رسیدیم. در دقیقه 11 اما در ادامه شاهد حملات مداوم زسکا بودیم. آنها نمی خواستند در زمین خودی شکست بخورند. بالاخره هم توانستند دو گل به ما بزنند. البته که داوری هم در به ثمر رسیدن گلهایشان نقش داشت.»
روستوف در مورد گلی که به ثمر رساند می گوید:« خیلی انگیزه داشتم که گل بزنم. چون بازی در شب تولد مادرم برگزار می شد. به همین دلیل دنبال موقعیتی می گشتم تا دروازه زسکا را باز کنم. خدا را شکر که این اتفاق افتاد. من گل زدم، آن هم در شب تولد مادرم. این گل هم هدیه ای برای او که زحمات فراوانی برایم کشیده است.»
عده ای معتقدند گل سردار آزمون در موقعیت آفساید به ثمر رسید. مهاجم ایرانی روستوف می گوید:« گل من آفساید نبود. چون لحظه آخر توپ به پای مدافع زسکا برخورد کرد و سپس به من رسید. من با پاس هم تیمی ام صاحب توپ نشدم که کمک داور بخواهد آفساید اعلام کند.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-08-23 19:27:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر