فهرست

کان: صحبت های کلوپ علیه سامر بی شرمانه بود

آی اسپورت- اولیور کان دروازه بان اسطوره ای و سال های نه چندان دور بایرن و تیم ملی آلمان در آخرین بروز رسانی وبلاگ خود به جنگ لفظی کلوپ با سامر پرداخت و معتقد است سرمربی دورتموند در اظهارات خود بیش از حد تندروی کرده است.
یورگن کلوپ در آخرین اظهاراتش اعلام کرده بود که ماتیاس سامر هیچ نقشی در موفقیت های بایرن نداشته و او را برای استخدام شدن در بایرن خوش شانس قلمداد کرده بود او معتقد بود بایرن بدون سامر هم به این پیشرفت فوق العاده دست پیدا می کرد.
کان در مورد درگیری کلوپ با سامر در وبلاگ خود می نویسد که سامر نباید در روش های تمرینی دیگر باشگاه های بوندس لیگایی دخالت کند و معتقد است کلوپ بیش از حد در اظهاراتش تند روی کرده است.
کان به این حواشی می پردازد و در وبلاگش می نویسد:" جنگ لفظی کلوپ و سامر در چند روز گذشته بحث نخست آلمان بوده است. سامر نباید در مورد دیگر تیم های بوندس لیگایی اظهار نظر کند اما این باعث نخواهد شد که ما اظهارات تند کلوپ را کنار بگذاریم."
کان ادامه می دهد:" اظهارات کلوپ که نقش سامر در بایرن را زیر سوال برده بود بی احترامی و کاملا بی شرمانه بود. از همه مهم تر این است که کلوپ واقعا اشتباه می کند اینکه تسلط بایرن با حضور سامر در سال 2012 در اروپا و آلمان آغاز شده است تصادفی نیست."
     
آی اسپورت
2014-03-11 13:54:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر