فهرست
دلیل قهر نظری جویباری و امیری مشخص شد
دلیل قهر نظری جویباری و امیری مشخص شد

دلیل قهر نظری جویباری و امیری مشخص شد

علی نظری جویباری و بهرام امیری به خاطر عمل نکردن شاهرخ سبک دست و دوستانش به تعهدات مالی از باشگاه قهر کرده‌اند. بازیکنان این تیم که نتایج خوبی هم کسب کرده‌اند، به خاطر مشکل مالی باشگاه دیگر انرژی و انگیزه سابق را ندارند و این موضوع، مسوولان استقلال را نگران کرده است.طبق قانون، کادر فنی و بازیکن باید در شروع فصل 30 درصد از قراردادشان را دریافت کنند اما تا به امروز چنین اتفاقی در استقلال رخ نداده است. در خصوص سبک دست شنیده شده او در کار پرویز مظلومی هم دخالت می‌کند و غذا خوردن یک روز قبل از سفر تیم به شهرستان در هتل‌های تهران را کاری غیر ضروری دانسته است!
به همین خاطر نظری و امیری ناراحت شده‌اند و با اعلام اینکه عضو هیات مدیره حق ندارد در امور اجرایی تیم دخالت کند، از افشارزاده خواستند تا تکلیف او را مشخص کند. باید دید افشارزاده می‌تواند این موضوع را مدیریت کند و با آرام کردن این دو مسوول استقلال، مشکل مالی تیم را هم حل کند و سبک دست را از دخالت در امور فنی منع کند یا خیر.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-23 21:46:57
نظر دهید

۱ نظر
مهدی جهرم
يكشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۱۱
دل نوشته یک هوادار
جواب به امیر عابدینی در مقابل توهین به مدیریت باشگاه استقلال
امیر عابدینی سیاستمدار ورزشی که معلوم نیست خودش به این مقام های فوتبالی رسیده یا سیاست و لابی گری هایش او را به اینجا کشانده قصد دارد با بدست آوردن دل هوارداران پرسپولیس بار دیگر با قانون شکنی و حمایت بر سکان مدیریت این باشگاه ریشه دار قرار بگیرد اما راه اشتباهی را در پیش گرفته است او افشارزاده را مسبب بدبختی و دست و پا زدن پرسپولیس در قعر جدول میداند، او معتقد است افشارزاده هم مثل خودش استاد فنون لابی است، غافل از آنکه عده ای از مدیران ورزشی کشور فقط برای سرفراری ورزش کشور تلاش میکنند ولا غیر...
قانون شکنی های عابدینی آنقدر واضح است که بر هیچ شخصی پوشیده نیست کسی که ار سیاست به فوتبال و از فوتبال استاندار و شواری شهر میشود آن هم با لابی دوستان نمیتواند ریشه یک باشگاه پر طرفدار را در دست داشته باشد و به سایر تیم ها و جایگاهشان توهین کند.
هنوز جای سوال است او چطور خرداد تا آبان سال 73سکان فدراسیون فوتبال را در دست گرفت و الان دم از صداقت میزند و چهره سایرین را مخدوش میکند.
جهت کمک به فهم مردم مصاحبه ی 2/12/92 امیر سیاستمدار عابدینی را باز نویسی میکنم تا مردم چهره ی واقعی این مرد به ظاهر دوست داشتنی را بشناسند
از آقای عابدینی سوال میشود آیا شما فیروز کریمی را در زمان مدیریتتان برای پرسپولیس در نظر داشتید؟
ایشان در جواب ایراد میکنند خیر من فقط در آن زمان چون او با بهمن خوب کار میکرد فن مدیریت زدم و کاری کردم بازی های بهمن قبل از ما برگزار شود.
یعنی لابی کردید؟
من از مدیریتم استفاده کردم تا تیمم نتیجه بگیرد و نتیجه هم گرفت
چه کسی شما را کمک کرد؟
ریس وقت فدراسیون
حال باید از این ریش سفید سیاسی-ورزشی پرسید فن مدیریت از نوع لابی را تو بلدی یا افشارزاده !!!!
تهمت های عابدینی فقط به موضوع افشارزاده ختم نمیشود او در 19آذر 93 وزیر ورزش(گودرزی)را محکوم به انتخاب مربیان میکند و در جمله ای بحث برانگیز میگوید که آقایان مملکت را رها کرده اند و فوتبال را چسبیده اند
شاید منظور عابدینی این بوده است که تمام فوتبال را برای او بگذارند تا هر کجا دوست دارد با آن بتازد.شاید اندیشه ای بالاتر از استانداری را در سر میپروراند!!!
چرا او که او بارها نشان داده دوست دارد همه ی امور فوتبالی و مدیریتی را خودش انجام دهد؛ چرا که خودش در زمان مدیریت اعتراف به دخالت فنی در ترکیب و بازی داماش کرد تا همه صدای آن موضوع را در همان زمان از برنامه نود بشنوند.
اخیرا هم شنیده ها حاکی از آن است که او اندیشه دارد حکم مدیرعاملی پرسپولیس را بگیرد ولی تا به حال که لابی های او جواب نداده است شاید با تلاش بیشتر بتواند چرا که بارها نشان داده است هم فن مدیریتش در این مرتبه بالاست هم میخواهد با توهین به سران مدیریتی استقلال دل هواداران پرسپولیس را بدست آورد.
چاه مکن بهر کسی، اول خودت دوم کسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر