فهرست
مروری بر نتایج هفته‌ی دوم لیگ یک؛ هفته‌ی تساوی و صفر صفرها
مروری بر نتایج هفته‌ی دوم لیگ یک؛ هفته‌ی تساوی و صفر صفرها

مروری بر نتایج هفته‌ی دوم لیگ یک؛ هفته‌ی تساوی و صفر صفرها

آی اسپورت- عصر امروز هفته‌ی دوم رقابت‌های لیگ دسته اول در شهرهای مختلف کشور برگزار شد. نتایجی کسب شد که در همین ابتدای لیگ نشان داد امسال هم نباید به لیگی پویاتر امیدوار بود. از 10 بازی هشت بازی با تساوی به پایان رسد و از این هشت بازی در چهار دیدار حاصل تساوی بدون گل بود. اگر در بازی ماشین سازی – خیبر شش گل وارد دروازه‌ها نمی‌شد معلوم نبود باید به چه چیز لیگ دلخوش کرد. مروری داریم بر نتایج هفته‌ی دوم لیگ یک:
 
نفت مسجد سلیمان  0 - 0 صنعت نفت آبادان
شهراورد نفتی‌های بدون گل ماند
تنها تیم‌های نفتی گروه امروز درحالی به مصاف هم رفتند هیچ تماشاگری را به خود نمی‌دیدند. این بازی به دلیل گرمی بیش از حد جنوب نسبت به بقیه بازی‌ها با تاخیر برگزار شد اما در پایان تلاش دو تیم نتیجه‌ی جز تساوی بدون گل نداشت. این دومین تساوی بدون گل متوالی نفت مسجد سلیمان بود. آبادانی‌ها با این تساوی همانند شش تیم دیگر چهار امتیازی شدند.
 
فجر شهید سپاسی شیراز 0 - 0 پیکان تهران
برنده‌های هفته اول راضی به تقسیم امتیاز
این دو تیم در این فصل هرکدام مدعی صعود به لیگ برتر هستند اما آن‌ها هم نتوانستند کاری پیش ببرند و در شیراز قفل دروازه‌های یکدیگر را بسته نگه داشتند تا بر حسب تفاضل گل در رده‌های دوم و سوم جدول قرار بگیرند. فجر و پیکان بازی قبلی خود را با برد پشت سر گذاشته‌بودند.
 
ایرانجوان بوشهر 1 – 1 خونه به خونه بابل
هوای گرم بوشهر کار خود را کرد
آن‌قدر هوای بوشهر گرم بود که در روز بازی ساعت این دیدار تغییر پیدا کرد و از ساعت 19 و دیرتر از سایر بازیها آغاز شد. دو تیم بازنده‌ی هفته‌ی اول در این هفته به تساوی رضایت دادند تا هرکدام صاحب یک امتیاز در جدول شوند. هر دو گل این بازی در نیمه‌ی اول به ثمر رسید.
 
پارسه تهران 1 - 1 فولاد یزد
پارسه ناکام ماند
این دیدار هم یکی از دیگر تساوی‌های بی‌شمار این هفته است. پارسه در هفته‌ی اول شکست سنگینی خورد و در تلاش بود از این بازی خانگی نهایت استفاده را ببرد اما نتوانست مقابل فولاد یزد به برتری دست یابد و مساوی کرد. یزدی‌ها هم بعد از برد خانگی هفته‌ی اول و این تساوی خارج از خانه نشان دادند که می‌خواهند در این فصل حرف‌هایی برای گفتن داشته‌باشند.
 
شهرداری اردبیل 1 - 0 مس کرمان
ربیعی شروع کرد
شهرداری اردبیل از امتیاز میزبانی خود نهایت استفاده را برد و یکی از جدی‌ترین مدعیان لیگ امسال را در خانه شکست داد. ربیعی فصل قبل با شهرداری تا اواخر لیگ خیلی خوب ظاهر شده‌بود و مدعیان زیادی را متوقف کرد و حالا با این نتیجه می‌خواهد از شهرداری یک مدعی بسازد. در روز تساوی‌های لیگ مس کرمان با اندوخته‌ی برد قبلی خیلی از این شکست نگران نیست و به آینده فکر می‌کند.
 
داماش گیلان 1 - 0 پاس همدان
مهابادی ناکام باقی ماند
پاس در اولین بازی خود در خانه موفق نبود به پیروزی دست یابد و حالا در دومین بازی شکست خورد تا به عنوان یکی از مدعیان شروعی بد داشته‌باشد. داماش هم بعد از شکست سنگین هفته‌ی گذشته‌ی خود حالا با این پیروزی با روحیه‌ای بهتر هفته‌ی آینده به مصاف مس خواهد رفت.
 
ماشین سازی تبریز 3 - 3 خیبر خرم آباد
جور بقیه را کشیدند
بازی این دو تیم آن‌قدر زیبا و پرگل بود که به تنهایی جور سایر بازی‌های کسل و بدون گل این هفته را کشیدند. ماشین‌سازی خیلی زود از حریف پیش افتاد و نیمه‌ی اول را با اختلاف دو گل نسبت به حریف به پایان برد اما در نیمه‌ی دوم این خیبر بود که موفق‌تر عمل کرد و اختلاف را جبران کرد. خیبر در دو بازی ابتدایی لیگ شش گل به ثمر رساند و تا اینجا به‌عنوان هجومی‌ترین تیم خود را نشان داد.
 
نساجی مازندران 0 - 0 آلومینیوم اراک
نساجی هواداران را ناکام گذاشت
حضور هزاران هوادار قائمشهری هم دلیلی نبود تا نساجی در خانه در این بازی به پیروزی برسد. این دیدار هم همانند چند بازی دیگر امروز بدون گل به پایان رسید. نساجی بعد از شکست هفته‌ی گذشته در این هفته هم هواداران خود را ناکام باقی گذاشت. شاگردان دلگرم هم از این بازی یک امتیاز ارزشمند با خود به اراک بردند تا خود را آماده‌ی بازی با پارسه کنند.
 
مس رفسنجان 1 - 1 آلومینیوم هرمزگان
ده دقیقه دوام نیاوردند
این دیدار هم می‌رفت تا با تساوی بدون گل به پایان برسد اما دو تیم دیگر طاقتشان به سر آمد و هرکدام یک گل به هم زدند. این بازی تا ده دقیقه‌ی پایانی بدون گل دنبال می‌شد. آلومینیوم که در هفته‌ی قبل در خانه شکست خورده بود امروز در خارج از خانه، یک امتیاز سوغات به بندرعباس برد و مس هم دومین تساوی متوالی‌اش را ثبت کرد.
 
گیتی پسند اصفهان 0 - 0 گل گهر سیرجان
باز هم صفر صفر
این دیدار هم بدون گل تمام شد. گیتی پسند در این بازی یک گام به جلو گذاشت و بعد از شکست یک گله‌ی هفته‌ی قبل در این هفته مساوی کرد اما گل‌گهر هیچ فرقی با هفته‌ی قبل خود نداشت و همچنان نه توانسته گل بزند و نه اجازه داده حریفانش دروازه‌اش را باز کند. گل‌گهر در جدول صفرهای زیادی را جلوی نام خود می‌بیند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-24 00:00:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر