فهرست

پیش بازی سپاهان – الهلال / خطر بیخ گوش زعما

آی اسپورت – رقابت دو تیم سپاهان و تراکتور سازی مهمترین مسابقه روز دوم از هفته دوم لیگ قهرمانان را به نمایش خواهد گذاشت .

هر دو تیم در روز نخست مسابقات ناکام بودند، سپاهان در دوحه با ارائه یک نمایش ناامید کننده مغلوب السد شد و الهلال هم در خانه خود تنها یک امتیاز از مهمان خود، الاهلی امارات گرفت. حال دو تیم می‌خواهند با کسب نتیجه مطلوب ناکامی خود را در هفته نخست جبران کنند و با امید بیشتری به ۴ هفته دیگر لیگ قهرمانان آسیا نگاه کنند.

طبیعتاً سپاهان اگر می‌خواهد امیدی به صعود داشته باشد باید حداقل ۹ امتیاز دیدارهای خانگی را نصیب خود کند و از دیدارهای خارج از خانه نیز دست پر بازگردد، آنها فراموش نکرده‌اند که فصل گذشته نیز به‌رغم کسب ۹ امتیاز از مرحله گروهی صعود نکردند و این کار سخت تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا را برای صعود از گروه نشان می‌دهد.

زردپوشان اصفهانی که در دوره گذشته و همچنین نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان امسال نمایش دلپذیری نداشتند فردا حتماً باید ۳ امتیاز را از رقیب سعودی خود بگیرند که اگر در این امر موفق باشند می‌توانند در پایان هفته دوم به رده دوم گروه صعود کنند. هواداران سپاهان البته از بازی‌های اخیر تیم‌شان برابر تیم‌های عربستانی دل خوشی ندارند، آنها هیچ گاه سه شکست ۴ گله برابر الاهلی را در دو دوره اخیر لیگ قهرمانان آسیا فراموش نمی‌کنند و دیگر طاقت ناکامی دوباره در آسیا را ندارند.

سپاهانی‌ها باید خیلی مراقب تیاگو نوس، بازیساز شماره ۷ الهلال باشند، او خطرناک ترین بازیکن این تیم است و پتانسیل این را دارد که همان بلایی را سر سپاهان بیاورد که تاباتا در بازی السد- سپاهان بر سر تیم اصفهانی آورد. همچنین آنها نباید از الشمرانی، مهاجم الهلال غافل باشند که در بازی این تیم برابر الاهلی امارات دو گل به ثمر رساند.

فردا همچنین باید منتظر تغییر در شیوه بازی سپاهان یا تغییر سیستم تیم زلاتکو کرانچار باشیم زیرا او بعد از بازی ضعیف تیمش برابر السد از این تغییرات خبر داد، قطعاً اگر او بخواهد همچنان با یک هافبک دفاعی تنها بازی کند موفق نخواهد شد.

در دیگر دیدار این گروه الاهلی امارات و السد قطر در دوبی به مصاف هم می‌روند و احتمالاً برنده این بازی صدرنشین گروه در پایان هفته دوم می‌شود.

     
آی اسپورت
2014-03-11 14:13:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر