فهرست
احتمال جدایی فن پرسی از منچستریونایتد در تابستان آینده
احتمال جدایی فن پرسی از منچستریونایتد در تابستان آینده

احتمال جدایی فن پرسی از منچستریونایتد در تابستان آینده

آی اسپورت- رسانه های انگلیسی فاش کردند که رابین فن پرسی، ستاره هلندی منچستریونایتد، بندی در قراردادش دارد که براساس آن، در صورت قرار نگرفتن شیاطین سرخ در جمع چهار تیم اول لیگ برتر، می تواند الدترافورد را ترک کند.

شاگردان دیوید مویس در رقابت های این فصل لیگ برتر نتایج بسیار ناامید کننده ای کسب کردند و در حال حاضر 9 امتیاز با رتبه چهارم جدول فاصله دارند؛ فاصله که با توجه به روند نتایج این تیم، جبران آن بسیار دشوار به نظر می رسد.

البته این جدایی در صورتی انجام خواهد گرفت که منچستریونایتد با باشگاه خریدار از لحاظ مالی به توافق برسد اما وجود این بند در قرارداد فن پرسی، به هر حال احتمال جدایی او را افزایش می دهد.

به ویژه اینکه او و مویس چندان رابطه گرمی ندارند و فن پرسی بارها نارضایتی اش را به طور علنی یا تلویحی به تصمیمات مربی اسکاتلندی اعلام کرده است.

آخرین این موارد، در دیدار این هفته منچستریونایتد مقابل وست بروم بود. در این دیدار فن پرسی یک کارت زرد از داور گرفته بود و به دلیل خطای های بدی که انجام داد، این احتمال وجود داشت که از بازی اخراج شود؛ به همین دلیل، مویس او را از بازی بیرون کشید؛ تصمیمی که با نارضایتی آشکار ستاره هلندی مواجه شد.

باشگاه های رئال مادرید، اینتر، یوونتوس و موناکو از جمله باشگاه هایی هستندشرایط فن پرسی را زیر نظر دارند.

     
آی اسپورت
2014-03-11 14:15:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر