فهرست

آقای گل لیگ دسته 1 : امسال رکورد می شکنم!

آی اسپورت ـ مختار جمعه زاده بازیکن گل گهر سیرجان که تا اینجای فصل 15 گل برای این تیم به ثمر رسانده و آقای گل لیگ یک است . او در مصاحبه با آی اسپرت  ابراز امیدواری می کند رکورد تعداد گل زده در لیگ یک را بشکند.

از عملکرد امسال خود چقدر راضی هستی؟

به نظرم این فصل عملکرد در خیلی خوبی داشته ام و توانستم 15 گل برای تیم خود به ثمر برسانم. نیم فصل اول که شرایط تیم خوب بود 9 گل زدم و اندکی در نیم فصل دوم و در 4 بازی ابتدایی دچار مشکل شدم. اما پس از آن 6 گل دیگر به ثمر رساندم و بسیار امیدوارم که بتوانم در این فصل رکورد تعداد گل در لیگ یک را بشکنم.

بیشتر در چه پستی در گل گهر بازی می‌‌ کنی؟

اکثر اوقات به عنوان مهاجم نوک بازی کردم اما برخی اوقات به عنوان هافبک چپ، هافبک راست و هافبک نفوذی نیز در خدمت تیم بودم.

امسال نسبت به سال های قبل از خود عملکرد بهتری را نشان دادی؟

امسال از ابتدای فصل تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم و تمرینات اختصاصی خود را نیز دنبال می‌‌ کردم. بالاخره خواست خدا بود و خودم هم خواستم تا بتوانم در این فصل موفق شوم.

چرا تیم گل گهر که در نیم فصل صدرنشین بود در نیم فصل دوم نتایج چندان مناسبی را کسب نکرد؟

تیم ما نیم فصل اول نتایج بسیار خوبی را کسب کرد اما در ادامه راه با مشکل بدشانسی و قرعه نامناسب روبه رو شدیم در شروع نیم فصل دوم 3 بازی خارج از خانه با 3 تیم مدعی داشتیم که همین بازی ها آغاز مشکلات تیم ما بود. در نیم فصل دوم تیم ما بیشتر به خاطر اشتباهات فردی و کمبود تجربه بازیکنان نتایج مناسبی را کسب نکرد.

چه تیمی را شایسته صعود می‌‌ دانید و بهترین تیم از نظر ساختار دفاعی کدام است؟

به نظر من سیاه جامگان مشهد شایسته تیم برای صعود می‌‌ باشد و ما بازی بسیار سختی در نیم فصل اول مقابل این تیم در سیرجان داشتیم. همچنین مدافعان نفت هم مدافعان بسیار سرسختی بودند.

چرا بازیکنانی که در لیگ یک آقای گل می‌‌ شوند در لیگ برتر چندان موفق نیستند؟

به نظر من این مسئله از انتخاب بازیکنان ناشی می‌‌ شود. خیلی از بازیکنان در انتخاب تیم خود مسائل همچون مسائل مالی مورد لحاظ قرار می‌‌ دهند و به فکر این نیستند که در تیمی حضور داشته باشند که به آنها بازی برسد و بتوانند برای تیم خود مثمرثمر باشند. مهمترین مسئله برای یک بازیکن در لیگ برتر انتخاب تیم مناسب  است .

     
آی اسپورت
2014-03-11 14:22:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر