فهرست
حمایت مدیرعامل ذوب‌آهن از فغانی؛ ماشالله ماشالله!
حمایت مدیرعامل ذوب‌آهن از فغانی؛ ماشالله ماشالله!

حمایت مدیرعامل ذوب‌آهن از فغانی؛ ماشالله ماشالله!

آی‌اسپورت- کافی است عبارت «اعتراض سعید آذری به داور» را در گوگل سرچ کنید تا مجموعه‌ای از اعتراضات مدیرعامل ذوب‌آهن را ببینید. آذری یکی از راه‌های موفقیت مدیریتی را در اعتراض جست‌وجو می‌کند. مدیرعامل ذوب‌آهن پیش از دیدارها از ITC بازیکن حریف گرفته تا وزارت ورزش را زیر سوال می‌برد. حتی از حوالی باشگاه شنیده شده که اعتراض عجیبِ گل‌محمدی به چمنِ دیدار با ملوان هم توصیه آذری بود. و همین طور اعتراضات شدید مجتبی حسینی در دیدار مقابل استقلال.
سعید آذری در کنار شخصیت خوب و صادقی که از خود بروز می‌دهد اما هیچ گاه در مقابل داوری‌هایی که علیه تیمش می‌شود سکوت نکرده است. آذری از همین ابتدای فصل هم چند بار مصاحبه کرده که داوری‌ها علیه ذوب‌آهن بوده‌اند و چرا باید پایان محرومیتِ قهرمانی و فغانی با دیدارِ ذوب‌آهن هم‌زمان شود؟ اما در اتفاقی جالب مدیرعامل ذوب‌آهن حالا از علیرضا فغانی به حمایت پرداخت. سعید آذری عذرخواهی فغانی را امری بزرگ جلوه داد: « اگر فغانی عذرخواهی کرده است این نشان از شجاعت و شرافت او در داوری دارد. خیلی‌ها اشتباهاتی بدتر از فغانی انجام داده اند اما اشتباهشان را قبول نمی‌کنند. به هر حال اگر فغانی عذرخواهی کرده نشان از شرافت داوری‌‌اش دارد هرچند در مورد پنالتی اعلام شده من نمی‌توانم اظهارنظر کنم زیرا از صحنه دور بودم.»
این که  آذری خیلی راحت از اشتباه فغانی می‌گذرد و عذرخواهی او را بولد می‌کند، این سوال را در ذهن مخاطب به وجود می‌آورد که آیا اگر این اشتباهات به ضرر تیم او بود، باز هم ماشالله ماشاالله برای داور راه می‌انداخت؟


کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-24 13:00:57
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۰۶
این جنجال فقط برای 1 امتیاز هست والا خجالت داره لنگیها به جای حل مشکلات فنی تان اینهمه غربتی بازی در می آورید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر