فهرست
بنگر در لیست پرسپولیس؛ باز هم تبعیضِ اخراج؟
بنگر در لیست پرسپولیس؛ باز هم تبعیضِ اخراج؟

بنگر در لیست پرسپولیس؛ باز هم تبعیضِ اخراج؟

آی‌اسپورت- لیست بیست نفره پرسپولیس برای دیدار مقابل فولاد خوزستان اعلام شد. برانکو برای این دیدار سوشا مکانی، ایمان صادقی، رامین رضائیان، مایکل اومانا، علیرضا نورمحمدی، بابک حاتمی، هادی نوروزی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی، محمد انصاری، محمد رحمتی، علی علیپور، جری بنتسون، محسن مسلمان، مهرداد کفشگری، میلاد کمندانی و محسن بنگر را مشخص کرد. اتفاق جالب حضور محسن بنگر در این لیست است. بنگر در دیدار قبلی مقابل ذوب‌آهن اخراج شد و این دیدار را به خاطر محرومیت از دست داده است. اما با توجه به شلوغ‌کاری‌های چند روز اخیر پرسپولیس علیه داوری، مدیران این تیم امیدوارند که کارت محسن بنگر بخشیده شود. برانکو هم معتقد است سوت‌های داور اشتباه بود و بنگر هم نباید اخراج می‌شد. اتفاقی که در هفته‌های اخیر شاهدش بود، سوت‌های اشتباه داوران است. اما هیچ کدام از تیم‌ها برای این اشتباهات سراغ پاک کردن کارت زرد نرفتند. اما پرسپولیسی‌ها سابقه بازی دادن به بازیکن محروم را دارند و شاید به همین دلیل محسن بنگر را در لیست قرار دادند. میثم حسینی در دیدار سه فصل قبل مقابل سپاهان با اشتباه محسن قهرمانی از بازی اخراج شد که با توجه به اعتراضات علی دایی و محرومیت قهرمانی، کارت حسینی پاک شد و او توانست در دیدار بعدی به میدان برود. حالا پرسپولیسی‌ها منتظرند همین اتفاق دوباره برای مدافع‌شان تکرار شود. لطفی که انگار فقط در حق پرسپولیس صورت می‌گیرد.


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-24 14:19:16
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۴:۳۳
لطف چیه آقای محترم!
چرا نمی گید همه ی مثلا اشتباهات داوری تابلو برای پرسپولیس اتفاق می افته؟ چرا استقلال همیشه از مثلا اشتباهات سود می بره و پرسپولیس ضرر؟ به نظرتون اصلا عجیب نمی آید این اشتباهات پیاپی و جههت دار؟؟؟؟
-
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۵۶
لنگ همیشه ضرر میکنه و استقلال سود؟ اینا رو از کجا اوردی لنگی جان؟ دربی های پارسال رو یادت رفت؟ بازیتون با اس اس خوزستان و راه اهن و نفت مسجد سلیمان رو یازت رفت؟ اگر اون اشتباهات نبود که الان تو لیگ یک بازی میکردین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر