فهرست
پیشنهاد ویژه برای حل بحران تراکتور: به سربازها پاداش بدهید
پیشنهاد ویژه برای حل بحران تراکتور: به سربازها پاداش بدهید

پیشنهاد ویژه برای حل بحران تراکتور: به سربازها پاداش بدهید

آی اسپورت - تراکتورسازی بر خلاف انتظارات نتوانسته شروع موفقی در لیگ پانزدهم داشته باشد و بخشی از این مشکل، به ناآمادگی سربازهای این تیم مربوط می‌شود. قرارداد کوتاه مدت آن‌ها از یک طرف و حقوق 150 هزار تومانی از طرف دیگر، باعث شده بسیاری از تراکتوری‌ها عدم نتیجه‌گیری این تیم را به بی انگیزگی سربازها ربط بدهند. بعضی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی، به مدیران این باشگاه پیشنهاد داده‌اند برای بازیکنان سرباز پاداش پیروزی تعیین کنند. پاداشی حدودا 10 میلیونی که انگیزه بازیکنان سرباز را برای بازی کردن و بردن افزایش می‌دهد. با این کار، در صورت قهرمانی تراکتورسازی هم این تیم تبریزی به هدفش رسیده هم سربازهای تراکتورسازی حداقل 200 میلیون پاداش گرفته‌اند. گفته می‌شود این پیشنهاد از طرف ایرانپوریان کاپیتان تراکتورسازی مطرح شده و مدیران باشگاه در حال بررسی آن هستند.


کد خبر: 9406
  ۹  
آی اسپورت
2015-08-24 14:44:33
نظر دهید
۹ نظر
تبریز اوغلو
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۱۸
خیلی کار خوبی هست
-
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۰۰
به جای اینهمه خرج پُز بیخودی کمی به حال فقیران تبریزی باشند
اسمان
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۰۴
ای اسپرت ضمن تشکرو قدردانی از توجه شما لطفا این پیشنهاد و از طرف هواداران تیراختور به اقای عباسی مدیر عامل انتقال دهید.
جهان
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۲۵
پاداش و پادگان باهم ( تنبیه و تشویق)
علی-تبریز
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۴۲
آقای نام و نام خانوادگی ،یکباردراین سایت خودتان رالودادیدکه اهل کرمانشاه هستیدوطرفدارپرسپولیس! واما چندنکته:
-شماهم درکامنتهایتان درلباس تراختوری از خطیبی دفاع میکنید وخوب میدانیدکه این آدم عنصری ضدتراختوروضدآذربایجان است!
-شکرخدا! شهراولین ها ،اولین شهرایران است که درآن گدائی نمیتوانیدبیابید!علاوه بر ارگانهای دولتی،موسسه صندوق مستمندان تبریزکه از طرف خیرین ایجادشده وسابقه آن به مشروطیت میرسد،فقروتکدی گری را ریشه کن کرده اند!
من درکرمانشاه بوده ام ودیده ام زنان بیشماری را که بچه بغل به تکدی گری مشغولند!درتبریزتنهاچیزی کهنخواهید دید،سائل وگداست!
کامران
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴، ۰۲:۰۵
دوست عزیز علی از تبریز خوب جواب این آدم بی هویت را دادید اینا هنوز فرهنگ و هویت یک شهر را نمیشناسند و میان کامنت میذارن، ضمنا در مورد پیشنهاد پاداش باید بگم خانه از پای بست ویران است سربازی که سالهای قبلی میلیاردی گرفته و میلیونها هزینه جعل کارت کرده با پاداش حداکثر دو میلیونی پای خودش را در معرض خطر شکستگی و جراحی رباط صلیبی نمیذاره و برای تیم ما فقط تمرین خواهد کرد نه بازی، چرا که از الان تیم بعدیش مشخصه و مبلغ هم معلوم، واقعا برای مسئولین استان متاسفم که عوامل نفوذی پاشون توی تیم ما باز شد و از درون داریم خنجر میخوریم
sahar
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۰۴
اره شاید این روش نتیجه بده پیشنهاد بدی نیست...یاشاسین تیرختور.
tt-قم
سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۲۶
برای چی ؟ مگه کی هستن، کسی که برای تراختور پاداشی بازی کنه به درد خودش میخوره
s a j j a d
چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۳۳
تیم تراکتور هیچ نتیجه خوبی نتونسته بگیره و این مشکل از این جا نشعت گرفته که بازیکنان با جون و دل بازی نمیکنن وهمشون واس اینکه وقت سربازیشون تموم بشه خودشونو الکی سرگرم میکنن.مشکل از خود ماست از خودی های خائن.مگه نمیدونستن که بازیکن سربازی وسط لیگ سربازیش تموم میشه 9 تا سرباز داریم که همشون با تیم های مختلفی قرار داد دارن که باید برن به تیم هاشون و تراکتور با بحران بزرگی روبه رو میشه همه بازیکنای با غیرتو ازتراکتور فراری دادن تا تراکتورو از بین ببرن
متاسفم .متاسف واسه همه باید این مشکل حل بشه باید.به خدا وقتی تراکتور پیش این تیم ها میبازه حالم از همه مسئولان تراکتور به هم میخوره و احساس تنفر میکنم.
یاشاسین تراکتور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر