فهرست
پرسپولیس-فولاد؛ کدام تیم دورقمی می شود؟
پرسپولیس-فولاد؛ کدام تیم دورقمی می شود؟

پرسپولیس-فولاد؛ کدام تیم دورقمی می شود؟

آی اسپورت- هم فولاد و هم پرسپولیس به مسابقه فردای اهواز، به چشم نبردی برای خلاص شدن از روزهای بحرانی و به دست آوردن اولین پیروزی در رقابت های لیگ برتر نگاه می کنند. قرمزهای سابقا مدعی، حالا صاحب رده ناامیدکننده ای در جدول رده بندی هستند اما هنوز فرصت دارند که شرایط را تغییر بدهند و این تغییر برای یکی از آن ها، می تواند از پیروزی در مسابقه غروب سه شنبه آغاز شود.


پرسپولیس در این سال ها نتوانسته در اهواز به نتایج خوبی مقابل فولاد دست پیدا کنند. آن ها بعد از پیروزی سخت جام حذفی برابر فولاد در روزهای حضور علی دایی در هوایی مه آلود در اهواز، دیگر درخشش قابل توجهی در این مسابقه نداشته اند. این بازی برای فولادی ها نیز البته چندان ساده نبوده است. آن ها دو سال قبل پرسپولیس را در آخرین ثانیه ها و به کمک خطای هند آرش افشین از سر راه برداشتند تا در نهایت وارد مسیر قهرمانی لیگ برتر شوند.


پرسپولیس و فولاد در لیگِ برتر 26 مسابقه را برگزار کرده اند که سهم هر کدام از این تیم ها در آن 9 پیروزی بوده است. پرگل ترین نتیجه دوم تیم، تساوی 3-3 آن ها بوده است. بهترین برد پرسپولیس برابر فولاد با نتیجه 3-1 رقم خورده و فولاد نیز بهترین پیروزی اش را با همین نتیجه برابر پرسپولیسی ها جشن گرفته است. تیم قرمز اهواز در سه بازی اخیر پرسپولیس را شکست داده و در 6 بازی گذشته فقط یک بار به این تیم باخته تا در آستانه نبرد حساس سه شنبه، شانس بیشتری برای شکست دادن پرسپولیس داشته باشد.

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-24 14:49:25
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۵۷
عزیزم تو اون بازی دقیقه ۷۰ طبق نظر همه ی کارشناسان و حتی برنامهپرسپولیسی نود, باید یک پنالتی روی شریفات اعلام میش, یک پنالتی واضح و روشن و بی حرف و حدیث
-
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۸:۰۳
بدستور وزیر ورزش محمود گودرزی اون تیم لنگ هست ! چونکه مربی 4 میلیاردی برای لنگیها آورده اینهمه پول خرج کرده اردو خارجی براشون گذاشته و... باید لنگ برنده بشه حرف اول آخر وزیر این هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر