فهرست
نمرات هفته چهارم لیگ‌برتر در سایت نود: محمدی صدرنشین شد
نمرات هفته چهارم لیگ‌برتر در سایت نود: محمدی صدرنشین شد

نمرات هفته چهارم لیگ‌برتر در سایت نود: محمدی صدرنشین شد

آی اسپورت - تیم آنالیز برنامه نود، نمرات هفته چهارم لیگ برتر را اعلام کرد که مهرداد محمدی، بازیکن تیم راه آهن در صدر جدول بهترین نمرات قرار گرفت. نکته جالب توجه اینکه محمدی هم در هفته چهارم و هم در میانگین چهار هفته در صدر قرار گرفته است. میانگین نمره کل او ۱/۹۸ است نمره بسیار خوبی است. در هفته چهارم او نمره یک گرفته است. این در حالی است که احسان حاج صفی با میانگین دو، این هفته نمره هم نمره دو گرفته است. در جدول هفته چهارم این بازیکنان به ترتیب قرار گرفته اند.
مهرداد محمدی از راه آهن با نمره ۱/۹۸ در رتبه اول قرار گرفته است.
پس از او احسان حاج صفی از سپاهان با میانگین نمره دو، دوم است.
روح الله سیفی مقدم از استقلال خوزستان با نمره ۲/۱۷ در رده سوم قرار گرفته است.
شجاع خلیل زاده از تراکتورسازی و حسن بیت سعید از استقلال خوزستان هر دو با نمره ۲/۲۵ چهارم هستند.
محمدرضا اخباری از تراکتورسازی و رشید مظاهری از ذوب آهن با نمره ۲/۳۸ در رده پنجم قرار گرفته‌اند.
خسرو حیدری از استقلال، داریوش شجاعیان از گسترش فولاد، امید ابراهیمی از استقلال، مهدی طارمی از پرسپولیس، حسین زامهران از سیاه جامگان، پرویز کریمی از استقلال اهواز و غلامحسین بادامکی با نمره ۲/۵ در رده ششم هستند.
آگوستو سزار دوسانتوس از تراکتورسازی، وحید امیری از نفت تهران، ماتیاس چاگو از فولاد خوزستان و محمدرضا خلعتبری با میانگین نمره  ۲/۶۳در رده هفتم قرار گرفته‌اند.
مهدی ترابی از سایپا، سید امین منوچهری از راه آهن، کاوه رضایی از  ذوب آهن، سروش رفیعی ازتراکتورسازی، محمد حسین کنعانی زادگان ازملوان، آرش رضاوند از نفت تهران، احسان پهلوان از ذوب آهن، یونس شاکری ازپدیده، رسول نویدکیا از   سپاهان، غلامرضا رضایی ازسایپا و محمد ابراهیمی ازگسترش فولاد با نمره ۲/۷۵ مشترکا در رده هشتم قرار می گیرند.
علی علیپور از پرسپولیس، ایمان مبعلی ازنفت تهران، میلاد میداوودی از سایپا با نمره ۲/۸۳ در رتبه نهم و در نهایت شهاب گردان ازسپاهان، احمد امیرکامدار از سیاه جامگان، پژمان نوری از ملوان، فرناندو ده خسوس از استقلال خوزستان و موسی کولیبالی از استقلال خوزستان با نمره ۲/۸۸ دهم هستند. البته در هفته های آینده مطمئنا با افزایش بازیها و نمرات تفکیک بازیکنان بیشتر هم خواهد شد.
توجه داشته باشید در لیست بازیکنان، کسانی قرار می گیرند که بیش از ۵۰ درصد بازیهای لیگ برتر را انجام داده باشند و در جدولی که وجود دارد، بازیکنانی که یک هفته بازی کرده اند، حضور ندارند. در جدول کلی نمرات در چهار هفته گذشته هم میلاد محمدی در صدر جدول قرار دارد، احسان حاج صفی، روح الله سیفی مقدم، حسن بیت سعید، محمد رضا اخباری شاد، محمد رشید مظاهری در رتبه های اول تا پنجم قرار گرفته اند که اخباری و مظاهری مشترکا پنجم هستند.
با رفتن روی این لینک می توانید از ریز نمرات بازیکنان در چهار هفته لیگ برتر، میانگین کلی و نمرات تک تک بازیکنان در تیم ها با مطلع شوید:

صفحه نمره بازیکنان لیگ برتر
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-24 17:09:24
نظر دهید
۱ نظر
دوربین مداربسته
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۲۷
لایک دارین ممنونم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر