فهرست

مربی نیروی زمینی : حسن زاده را مجاب کرده اند

آی اسپورت ـ وحید امیری مربی نیروی زمینی در صحبت با آی اسپورت نسبت به برگزاری بازی این تیم با شهرداری یاسوج که قبلا 3 بر صفر به نفع این تیم اعلام شده بود بسیار معترض است.
چه شد که رای به برگزاری بازی دادند؟
در حدود 2 ماه و نیم قبل رای این بازی صادر شده بود و رای به برد 3 بر صفر تیم ما داده بودند. براساس مواد قانونی تیم میزبان موظف است شرایط برگزاری بازی را مهیا کند و در صورت قصور باید بین 3 تا 9 امتیاز از این تیم کسر گردد. اما با توجه به تغییراتی که در یاسوج به وجود آمد و ارتباطاتی که مسئولین این تیم با فدراسیون فوتبال داشتند توانستند رای را برگرداند. دیروز مدیر این باشگاه با آقای حسن زاده جلسه ای داشته و ایشان را مجاب کردند که رای به برگزاری این مسابقه بدهد.
با توجه به رای به برگزاری بازی آیا ممکن است نیروی زمینی به لیگ دو سقوط کند؟
هرگز؛ ما به برگزاری این بازی شدیدا اعتراض داریم و به دور از قانون خواهد بود که این بازی برگزار شود. قانون در تمامی مسائل فصل الخطاب بوده و تن دادن به برگزاری بازی بی قانونی می‌‌ باشد. در ضمن ما 3 بازی دیگر نیز داریم که 2 تای آنها در خانه تیم ما برگزار می‌‌ شود و ما بسیار به نتیجه این بازی ها امیدواریم.
تیم شما در حال حاضرچه شرایطی دارد؟
تیم ما یک تیم نسبتا جوان است و امکانات محدودی دارد اما با توجه به این مسائل همه اعضای تیم حداکثر تلاش خود را می‌‌ کنند تا بهترین نتایج را کسب کنیم ولی با این حال به نظر من نتوانستیم حداکثر بهره را از تلاش خود ببریم.
     
آی اسپورت
2014-03-11 14:42:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر