فهرست
آرسنال 0-0 لیورپول؛ درخشش چک
آرسنال 0-0 لیورپول؛ درخشش چک

آرسنال 0-0 لیورپول؛ درخشش چک

آی اسپورت – پتر چک نشان داد که چرا رفتن او به آرسنال را یکی از انتقالات بزرگ فوتبال اروپا در این فصل خوانده‌اند، چرا که او با عملکردی قهرمانانه در دیدار آرسنال مقابل لیورپول، باعث بسته نگه داشتن دروازه توپچی ها شد.
دروازه بان سابق چلسی در نیمه اول مهارهای فوق العاده ای داشت که جلوی گلزنی شاگردان برندان راجرز را گرفت و به این ترتیب نشان داد که همچنان در اوج قرار دارد. توپچی ها در این بازی ترکیب همیشگی خط دفاعی خود را به همراه نداشتند و به همین دلیل موقعیتهای خوبی را به لیورپولی ها دادند. کوتینیو دو بار تیر دروازه آرسنال را لرزاند و پتر چک هم مانع گزنی کریستین بنتکه شد. اما آرسنال در این بازی می توانست به گل هم برسد و در واقع این کار را هم توسط آرون رمزی انجام داد اما داور در تصمیمی سختگیرانه این گل را آفساید اعلام کرد.
شاگردان آرسن ونگر در نیمه دوم بازی بهتری به نمایش گذاشتند اما نتوانستند دروازه حریف را باز کنند که عملکرد خوب سیمون مینیوله دروازه بان لیورپول هم در این زمینه تاثیرگذار بود. این نتیجه به این معنی است که ونگر و یارانش در این فصل هنوز نتوانسته اند در خانه خود به پیروزی برسند و البته لیورپول هم برای سومین بازی متوالی دروازه خود را بسته نگه داشت.
 
 
آرسنال : 0
لیورپول : 0
 
نتیجه نیمه نخست 0-0
گل‌ها
آرسنال:
---
لیورپول:
---
 
آمار  WhoScored.com

بهترین بازیکنان میدان


امتیاز
چک


8.9
کوکلین


8.2
مینیوله


8.1
پائولیستا


7.9
اسکرتل


7.9

 

آرسنال


آمار بازی


لیورپول
19


تعداد شوت


15
5


شوت در چارچوب


8
85%


پاس موفق


71%
38%


موفقیت در نبردهای هوایی


62%
14


دریبل


9
23


تکل


24
66%


مالکیت توپ


34%
     
آی اسپورت
2015-08-25 02:08:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر