فهرست
قهر نمایشی، جدیدترین سیاست استقلالی‌ها
قهر نمایشی، جدیدترین سیاست استقلالی‌ها

قهر نمایشی، جدیدترین سیاست استقلالی‌ها

آی اسپورت - در زمان نقل و انتقالات که امیری و نظری جویباری مسوول نقل و انتقالات بودند، به بازیکنان قول پرداخت سریع مطالباتشان را داده بودند ولی پرداختی‌های استقلال آنطوری نبود که بازیکنان توقع داشتند و آنها هم که تنها امیری و نظری‌جویباری را می‌شناختند چند وقتی به آنها گلایه می‌کردند و این دو نفر هم وعده پرداخت در زمانی نزدیک را به آنها می‌دادند اما این قول‌ها عملی نشد.
به نوشته ایران ورزشی،در همین راستا بالاخره اتفاقی که نباید، افتاد و سبک‌دست اعلام کرد که جز سه میلیاردی که پیش از شروع رقابت‌ها به حساب استقلالی‌ها ریخته شده، فعلا از پول خبری نیست. دو معاون ورزشی استقلال هم که از طرفی از سوی بازیکنان تحت فشار بودند و از سویی دیگر دسترسی به اسپانسر نداشتند، فرار را بر قرار ترجیح دادند تا شاید سبک‌دست با این روش مجبور شود به تعهدات خود عمل کند.
این در حالی است که آنها در ابتدای فصل هم می‌توانستند وضعیت نامناسب باشگاه را پیش‌بینی کنند و تا این اندازه بازیکنان را به وعده‌های بیهوده برای حضور در این باشگاه ترغیب نکنند. امیری و نظری جویباری اما در آن برهه تنها به جذب بازیکنان مورد نظر خود فکر می‌کردند و می‌‌خواستند به هر طریقی شده بازیکن بگیرند. آنها می‌خواستند به هر قیمت ممکن توانایی‌های‌شان در جذب بازیکن را به رخ بکشند و بعدها بگویند ما هر بازیکنی بخواهیم را جذب می‌کنیم. حالا اینکه چگونه و با چه وعده‌هایی این موضوع تحقق می‌یابد، دیگر بماند.بعد از اینکه مأموریت این دو نفر در فصل نقل و انتقالات تقریبا با موفقیت به پایان رسیده، حالا وقت آن شده که به وعده‌های‌شان عمل کنند. به همین خاطر است که با سیل انتقادات بازیکنان مواجه شده‌اند. آنها با این قهر سعی دارند از طرفی آتش خشم بازیکنان از خود را فرو بنشانند و از طرف دیگر اسپانسر را برای واریز مبالغ مورد نیاز باشگاه تحت فشار بگذارند. غافل از اینکه این دو خواسته‌ای را که با تیر قهر نشانه گرفته‌اند، از همان ابتدای فصل باید مدنظر قرار می‌دادند. قهر امروز استقلالی‌ها چه فایده دارد وقتی آن زمان که باید، به فکر عقد قراردادی محکم با اسپانسر خود نبودند که امروز با چنین دردسرهایی مواجه نشوند؟! 

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-08-25 10:03:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر