فهرست
گزارش ویژه: آمار باورنکردنی بایرن؛ 119 گل و 49 بازی بدون شکست
گزارش ویژه: آمار باورنکردنی بایرن؛ 119 گل و 49 بازی بدون شکست

گزارش ویژه: آمار باورنکردنی بایرن؛ 119 گل و 49 بازی بدون شکست

آی اسپورت- بایرن تسلط خود را در فصل گذشته آغاز کرد و در فصل 14-2013 هم ادامه می دهد آن ها دوره ای ویژه و تسلط آمیز را در آلمان و اروپا ادامه می دهند.

باواریایی های شکست ناپذیر با قدرت در بوندس لیگا یکه تاز هستند و می توانند قهرمانی خود را تکرار کنند آن ها در دی اف بی پوکال هم پیشروی داشته اند و در نیمه نهایی انتظار کایزرسلاترن را می کشند.

بایرن مونیخ با درخشش در این فصل، برای آنکه اولین تیمی باشد که می تواند از عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپ دفاع کند کاملا مورد علاقه است.

در دوران یوپ هاینکس و حالا با حضور پپ گواردیولا، بایرن مونیخ بسیاری از آمار باورنکردنی را به ثبت رسانده و رکورد ها را پشت سر گذاشته، پیش از دیدار امشب مونیخی ها مقابل آرسنال نگاهی به آمار و ارقام آن ها خواهیم داشت:

0- تعداد تیم هایی که قبلا در جام اروپا و شروع قالب جدید چمپیونزلیگ از سال 93-1992 موفق شده اند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند. بایرن برای اینکار کاملا مورد علاقه خواهد بود.

3- از آغاز سال 2013 تا کنون بایرن تنها 3 شکست را متحمل شده است که دو باخت از این تعداد به بازی در لیگ قهرمانان و دیدارهایی بود که عملا تاثیری بر روند صعود آن ها نداشت.

4- بایرن در این فصل تنها چهار امتیاز را در بوندس لیگا از دست داده است و آن هم در تساوی هایی که مقابل فرایبورگ و بایرلورکوزن بدست آمد روی داد.

5- تعداد جام هایی که یوپ هاینکس در فصل گذشته و گواردیولا در این فصل برای بایرن بدست آوردند. بوندس لیگا، دی اف بی پوکال، لیگ قهرمانان، جام جهانی باشگاه ها و سوپر کاپ اروپا.

10- با توجه به برتری مقابل بوروسیا دورتموند در فینال ومبلی بایرن مونیخ موفق شد 10 پیروزی متوالی را در لیگ قهرمانان کسب کنند که این خود یک رکورد در تاریخ این رقابت ها بود.

20- مونیخی ها با 20 امتیاز اختلاف نسبت به بوروسیا دورتموند در جایگاه نخست بوندس لیگا قرار گرفته اند آن ها می توانند سریع ترین قهرمانی بوندس لیگا را جشن بگیرند در فصل گذشته بایرن در 6ام آوریل قهرمان شد اما آن ها پتانسیل شکستن این رکورد را در تاریخ 25 مارس دارند.

21- در قهرمانی فصل گذشته، هاینکس توانست 21 پیروزی در خارج از خانه کسب کند که این رکورد می تواند در این فصل شکسته شود.

ماریو ماندزوکیچ مهاجم 22 گله ی بایرن تا اینجای فصل
22- با توجه به تسلط بی سابقه بایرن، دو مهاجم مونیخی ها ماندزوکیچ و مولر هر کدام 22 گل به ثمر رسانده اند که البته باید ریبری، روبن و گوتسه را نیز به این جمع افزود.

47- امتیازات بایرن زمانیکه آن ها قهرمانی در نیم فصل را بدست آوردند آن ها موفق شدند رکورد 42 امتیازی تاریخ بوندس لیگا را بهبود ببخشند.

49- تعداد بازی هایی که بایرن شکست نخورده است آخرین باخت آن ها اکتبر 2012 مقابل بایرلورکوزن بود.

61- تفاضل گل های بایرن در این فصل بیشتر از تعتداد گل های به ثمر رسانده شده سایر تیم های بوندس لیگا است.

69.54%- میزان تملک توپ بایرن در لیگ قهرمانان اروپا بیشتر از همه ی تیم های حاضر در این رقابت.

72- تعداد گل های بایرن در 24 بازی بوندس لیگای خود آن ها در حال تعقیب برای دست یابی به رکورد 101 گل هستند.

87.18%- درصد پیروزی های بایرن در این فصل.

106- تیم گواردیولا با 106 شوت به سمت دروازه در لیگ قهرمانان اروپا رکورد دار هستند.

117- از 123 امتیاز در دسترس بوندس لیگایی بایرن در آخرین بازی هایش 117 امتیاز بدست آورده است.
119- بایرن در حال حاضر با اینکه تنها در 39 بازی این فصل به میدان رفته است از نظر گلزنی سه رقمی شده است.
     
آی اسپورت
2014-03-11 16:04:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر