فهرست
کارشناسی / نویل: اوزیل و سانچز بی‌مسئولیت هستند
کارشناسی / نویل: اوزیل و سانچز بی‌مسئولیت هستند

کارشناسی / نویل: اوزیل و سانچز بی‌مسئولیت هستند

«آرسنال حالا در 5 بازی از 6 بازیِ خانگیِ اخیرش در لیگِ برتر گل نزده است. اونا بازیکنانِ فوق‌العاده‌ای دارند، اما آیا در قبال هم‌تیمی‌هایشان مسئولیت‌پذیر هستند؟ نه. من هرگز ندیدم اوزیل مسئولیت تیم را بر دوش بکشد. بازی‌هایِ خوبی از او دیدم که خوب پاس می‌دهد و موقعیتِ گل درست می‌کند، ولی هیچوقت به اندازه‌یِ کافی گل نمی‌زند. الکسیس سانچز هم در لحظه بازی می‌کند و خیلی وقت‌ها جدا از تیم است.»
«اگر نگاهی به 6 نفرِ عقبِ آرسنال مقابلِ لیورپول بیندازیم، می‌بینیم که هیچکدام با تجربه نیستند و تنها پتر چک را از این منظر پشتِ سر خودشان می‌بینند. تجربه‎‌یِ آرسنالی‌ها همه در خطِ حمله است، بینِ اوزیل و ژیرو و سانچز. و هیچکدام از اونا بازیکنانی نیستند که مسئولیتِ بازیکنانِ پشتِ سرشان را به عهده بگیرند و بهشان کمک کنند. کیفیتِ پایینِ حفظِ توپِ آرسنال در این بازی واقعا شگفت‌زده‌ام کرد.»
«آرسن ونگر در ده سالِ اخیر خیلی درست خرج کرده است. اما جایی که من ازش انتقاد می‌کنم نوعِ بازیکنانی است که به تیمش آورده. آرسنال ویرا، پتی، ژیلبرتو سیلو، کیون، کمپل، آدامز و استیو بولد را داشت... اما به یکباره از در فاصله‌یِ سال‌هایِ 2004 تا 2009 بازیکنانی به تیم می‌آیند که کاراکترِ قهرمان شدن در لیگِ برتر را ندارند. هر تیمی چنین کاراکترهایِ قوی و رهبری می‌خواهد، چه بلکبرن باشد، چه من سیتی که توره و کمپانی دارد. نوعِ بازیکنان و نوعِ بازیِ آرسنال تغییر کرده و این چیزی است که اصلا برایِ من قابلِ قبول نیست، چون تقصیرِ خودِ ونگر است.»
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-25 11:17:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر